Ofis Taşıma
Acıbadem Ofis Taşıma
Ofis Taşıma

Acıbadem Ofis Taşıma

Acıbadem ofis taşıma firması olarak yalnızca bu şekilde de hizmet vermiyor çok daha fazlasını yapıyoruz. Ofis eşyalarını dikkatli bir şekilde taşıyoruz. Ofis eşyaları arasında ağır dolaplar ve masalar bulunabiliyor. Bunlar asansörlü sistemler ile taşınır. Bu eşyaların dikkatli bir şekilde taşınması oldukça önemlidir. Ofis taşımacılığı yapan firmamız eşyalarınızı son derece dikkatli bir şekilde istenilen adrese ulaştırır. En güvenilir personeller bu işte görev alır. 

Nakliyat Firmaları Ne İş Yapar?

Acıbadem ofis taşıma firması olarak müşterilerimizin fikirlerine önem veriyor ve onları önemsiyoruz. En fazla rağbet gören iş olarak da bilinen bir iştir. İnsanlar sürekli olarak ofis taşıma eylemlerinde bulundukları için çok sık bir şekilde nakliye işleri yapılıyor. Önem vermiş olduğunuz bütün eşyaları kusursuz bir şekilde ve özenli bir şekilde taşımaya dikkat ediyoruz. Eşyalarınıza zarar gelmesi söz konusu olduğunda, eşyalar sigortalı ise bunu firmamız karşılar. Yolda meydana gelen olumsuzluklar müşteriler tarafından büyük problem yaşamasına neden olabiliyor. Ancak firmamız bunu önlemek için aracı dikkatli bir şekilde kullanıyor ve güvenli yolları tercih ediyorlar. 

Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Acıbadem ofis taşıma firması olarak eşyalarınızı koruma altına alıyor ve sigortalı bir şekilde ofis eşyalarınız taşınmak için hazırlanır. Eşyalarınıza herhangi bir şekilde zarar gelmesi durumunda firmamız bunu karşılar. Ekspertiz hizmetini her firma vermeyebilir. Ancak firmamız tarafından verilen bu hizmet oldukça önemli bir hizmettir. Firmalar vermiş oldukları ekspertiz hizmeti ile birlikte planlı ve programlı bir şekilde eşyaları daha dikkatli bir şekilde taşıyacaktır. Kaç tane ofis eşyanız olduğunu, ne kadar fiyata olacağına ekspertiz karar verir, kaç tane araca ihtiyaç olduğuna da ekspertiz buna da karar verir ve firma ile bu durumu paylaşır.

Müşteriler ne zaman isterlerse firmamız o zaman hizmet vermek için evinize kadar gelir. Eşyaları ne zaman isterse o zaman teslim eder. İstenirse depolama hizmeti de verilebilir. Eşyalar bir depoya taşınır ve ondan sonra da yeni ofisinize yeni lokasyonunda taşınabilir. Bütün süreç boyunca nakliyat açısından ne yapılması gerekiyorsa firmamız en detaylı şekilde yapar. 

Acıbadem Ofis Taşıma
Acıbadem Ofis Taşıma

Acıbadem Ofis Taşımacılığı

Acıbadem ofis taşıma firması olarak size kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. Ofiste bulunan bütün eşyalar firmamız tarafından taşınabilir. Şehir içi taşımacılık firmamız tarafından verilen hizmetler arasında yer alıyor. Şehir içinde verilen hizmetlerin ücretleri farklı olabiliyor. Taşımacılık sektöründe fiyat farklılıkları meydana gelebiliyor. Yakın mesafede bulunan taşıma hizmetleri daha uygun fiyatlı iken farklı yerlerde bulunan taşıma hizmetleri daha yüksek olabiliyor. Ofis eşyaları paketlenir ve ambalaj haline getirilir. Daha sonra kapalı kasa araçlara yerleştirilir ve yeni adresine götürülüp yerleştirilir. Firmamız, güler yüzlü bir şekilde hizmet vermeyi ilke edinmiştir. 

Şehir İçi Nakliyat Hizmetleri

Acıbadem ofis taşıma firması olarak tehlikeli olan maddelerinizi dahi taşıyabiliyoruz. Şehir içi taşıma işlemleri eşyada yüklerin belli noktaları varılması ve taşınması için kurulan bir sistemdir. Bu alanda bu sektör haline gelişmiş bir iştir. Firmamız son derece kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veriyor. Eşyaları kusursuz bir şekilde bir yerden başka bir yere taşıma hizmeti vermekle yükümlü eşyaların herhangi bir şekilde zarar görmemesi için aracın oldukça dikkatli kullanan personeller bulunuyor. Aynı zamanda eşyaların taşınması sırasında herhangi bir zarar olmasın diye iş bölümü yapılır. İş bölümü esnasında ağır olan eşyalar birlikte taşınır, hafif olan eşyalar ise tek tek paketlenerek gerekli görülenler ambalajlanarak taşınırlar.

Eşyaların Taşınması

Acıbadem ofis taşıma firması olarak sizlere kusursuz bir şekilde hizmet veriyoruz. Ofis eşyaları kusursuz bir şekilde son teknolojik aletler kullanılarak taşınır. Ofis eşyalarını özel paketler ve kutular halinde istediğiniz adrese firmamız taşır. Nakliye firması olarak sizlere son derece kaliteli ve kusursuz bir şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz. Taşıma işlemleri başlamadan önce eşyalarınız adına planlar ve programlar düzenlemeniz gerekiyor. Ardından ekspertiz hizmeti gerçekleştirildikten sonra bir nakliye sözleşmesi firmamız tarafından hazırlanır, sözleşmenin son derece şeffaf olması her iki taraf için de oldukça önem gerektiren bir konudur. Türkiye’nin her yerine eşya taşımacılığı söz konusudur. Firmamız güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmet veriyor.

5/5
Neden Mega Transporter?

Şirketimiz 1976 yılından beri En iyi kalitede hizmet vermekte olup Deneyimli  ve profesyonel ekiplerle  çalışmaktadır. Taşınma işleminiz varsa iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz Talep Formu
Uzman Ekipler

Ekiplerimiz Uzun yıllar boyunca bizle çalışmış olmakla beraber Ofis Taşıma alanında eğitim almaları eşyalarınızı son derce iyi taşımış oluyor.

En iyi Paketleme

Uzaman Ekipler Tarafından Eşyalarınız Paketlenmiş olup herhangi bir zarar almamış olup kaliteli bir hizmet gerçekleştiririz.

Sözleşmeli Taşınma

Ofis eşyalarınız zarar görme durumları yaşanmaması için sigortalayarak güvence altına alınmaktadır.

Taşınma İşlemleriniz varsa Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.
Çağrı Merkezi:+(0) 216-517-2021
logo beyaz footer

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mega Transporter  , özel tasarım kasaları, ambalaj malzemeleri, hijyenik ambalajı ve profesyonel ve deneyimli kadrosu ile son model taşıma araçları ile ev, ofis ve yük taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İletişim

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır. 

Çağrı Merkezi
Whatsapp Destek Hattı