Ofis Taşıma

Antika Eşya Taşıma

Antika Eşya Taşımacılığı

Antika Eşya Taşıma

Antika yıllar içerinde saklanmış öz niteliklerini korumuş eşyalara denmektedir. Antika eşya taşıması özel bir alan olmakla beraber her firmanın bu alanda hizmet veremeyeceğini bildirmek isteriz. Antika nakliyesi için öncelikli olarak belirli korumalar ve taşımadan önce müşterinin paketleme ve antika eşya kutusu için onay alınması gerekmektedir. Müşteri tarafından ürünün paketlemeden önceki haliyle ilgili Mega Transpoter ekipleri tarafından hazırlanan dokümanı imzalanmasının ardından ürünün taşıma işlemleri başlatılır. İstanbul antika eşya taşıma için firmamız sizlere tamamen güvenilir hizmet sunacağından emin olabilirsiniz. Türkiye antika eşya nakliyesi içinde bizlere ulaşarak antika taşıması hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu işlemleri tamamen kurumsal bir firma olarak Mega Transpotertan aldığınızdan emin olmanızı tavsiye ederiz. Özellikle sektörde antika eşya taşıma işlemini merdiven altı olarak yapan sizlerin ürünlerinize zarar gelme ihtimali yüksektir.

Ofis Taşıma
Antika Eşya Taşıma

Mega Transpoter olarak siz değerli müşterilerimizin, müzelerin ve antika dükkanları için değerlerini yıllardır koruduğunuz antikalarınızı taşımaktayız. İstanbul antika eşya taşıma hizmeti için firmamızın hizmet detaylarını almadan merdiven altı firmalara iş vermeyiniz. Antika değerli eşya nakliyesini profesyonel ekiplerimizi tamamen sizlerin gerekli izinleri dahilinde özel paketleme seçeneklerimiz sayesinde güvende olacaktır. Türkiye’de antika eşya taşıma alanında Mega Transpoter olarak sektörde en çok tercih edilen firma sayılmaktayız. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi güvenilir olarak işlem yapmaktayız. Müşterilerimiz eşliğinde ürünlerin paketlenmesini sağlamakla kalmayıp ürünün yerleşiminde açılımını yaparak müşteriden onay almaktayız. Bu aşamalar tüm ürünler için geçerli olup uygun fiyatlı antika eşya taşıma hizmeti hakkında daha fazla bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz:

Antika Eşya Taşıma

Türkiye antika eşya taşıma alanlarında Mega Transpoter olarak liderlik etmekten gurur duymaktayız. Bu alanda işin alımından teslim edilme aşamasına kadar her adımda profesyonel ekiplerimiz ile sizlere hizmet etmekteyiz. Sektörde yer alan kurumsal olmayan firmalara dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Özellikle uygun fiyatlı antika nakliyesi iddia ederek siz değerli müşterilerimizin kıymetli eşyalarınızın zarar görmesinden çalınmasına kadar birçok problem ortaya çıkmaktadır. Böyle problemler ile karşılaşmamak için İstanbul antika eşya taşıma hizmetini Mega Transpoter firmamızdan alarak sizlerde güvenilir antika nakliye hizmetimizden yararlanabilirsiniz.  Uygun fiyatlı antika eşya taşıma hizmetini sizlere Türkiye’nin her yerinden sağlamaktayız. Firmamız tamamen kurumsal o hizmet vermekte olup antika eşya taşıma kutularının teminini sizlere sağlamaktayız.

Daha fazla bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. 0216 517 2021 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Taşınma işlemi öncesine Eşyalarınız özel olarak sigortalanıyor. Çoğu merdiven altı firmalar ise eşyaları sigortaladıklarını belirtiyor fakat  olayın iç yüzü hiç belirtildiği şekilde değildir. Merdiven altı firmaların yaptıkları sigorta aracın yol giderken kaza yapması, doğal afet vb. işlemleri kapsamaktadır fakat Mega Transporter yaptığı sigorta taşıma işlemi sırasında zarar gelen eşyaları sigorta kapsamaktadır.  

Neden Mega Transporter?

Şirketimiz 1976 yılından beri En iyi kalitede hizmet vermekte olup Deneyimli  ve profesyonel ekiplerle  çalışmaktadır. Taşınma işleminiz varsa iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz Talep Formu

[metform form_id="509"]

Uzman Ekipler

Ekiplerimiz Uzun yıllar boyunca bizle çalışmış olmakla beraber Ofis Taşıma alanında eğitim almaları eşyalarınızı son derce iyi taşımış oluyor.

En iyi Paketleme

Uzaman Ekipler Tarafından Eşyalarınız Paketlenmiş olup herhangi bir zarar almamış olup kaliteli bir hizmet gerçekleştiririz.

Sözleşmeli Taşınma

Ofis eşyalarınız zarar görme durumları yaşanmaması için sigortalayarak güvence altına alınmaktadır.

Taşınma İşlemleriniz varsa Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.

Çağrı Merkezi:+(0) 216-517-2021

logo beyaz footer

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mega Transporter  , özel tasarım kasaları, ambalaj malzemeleri, hijyenik ambalajı ve profesyonel ve deneyimli kadrosu ile son model taşıma araçları ile ev, ofis ve yük taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İletişim

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır. 

Çağrı Merkezi
Whatsapp Destek Hattı