Ofis Taşıma

Arşiv Taşıma

Arşiv Taşıma

Arşiv Taşıma

Arşiv taşımacılığı özellikle kurumsal şirketlerde yer alan tüm kayıtların tutulduğu dosyaları içiren kütüphanedir. Firmalar için yüksek önem derecesinden yer alan ve arşiv firmaları içerisinde genelde personel özlük bilgileri, maliye ve bordro bilgilerini barındırmaktadır. İstanbul arşiv taşıma işlemi için sizlere Mega Transpoter firması olarak yüksek güvenlikli olarak arşiv nakliye hizmetini sunmaktayız. Ofis taşıma hizmetlerimiz içerisinde yer alan arşiv evrak taşımacılığı bu alanda profesyonel ekibimiz ile sizlere tüm gizlilik içeren evraklarınızdan genel arşivlerinize kadar özenle paketleme kilitleme işlemlerini yaparak taşıma hizmetini vermekteyiz. Fiziksel arşiv nakliyesinden önemli olan hususlardan bir tanesi de taşıma işlemlerinin adım adım yapılması gerektiğidir. Kurumsal olmayan gayri resmi olarak taşıma hizmeti veren firmalar bu adımlara uymadığından dolayı büyük zararlara ve veri kayıplarına yol açmaktadırlar. Mega Transpoter olarak sizlere güvenilir Türkiye de ve İstanbul’un her alanında arşiv taşıma hizmeti vermekteyiz.

Ofis Taşıma

Kurumsal firmalarda birçok arşiv yer almaktadır. Büyük arşiv kütüphanesi bulunan firmaların ofis taşıma sırasında en tedirgin olduğu alan arşiv kütüphanesinin taşınmasıdır. Arşivler tüm çalışan bilgilerinden, bordro bilgelerine kadar birçok özel bilgiyi içermektedir. Kurumsal firmalar ofis arşiv taşıma hizmetini kendileri özel kutularda yapmayı tercih ederken Mega Transpoter ile sizleri bu sıkıntıdan kurtarmaktayız. Sektörde yer alan birçok merdiven altı işlem yapan firmalara kıyaslanmayacak derecece güvenilir işlemler yapmaktayız. Özel arşivlerinizi sizler ile uzman ekiplerimiz tarafından kilitlenmekte ve paketlenmektedir. Taşınan arşivler sizlerin eşliğinde yeni ofisinizde açılmaktadır.

Tüm Türkiye ve özellikle İstanbul arşiv taşıma hizmetini sizlere kurumsal bir biçimde sunmaktayız.


Arşiv firmaların
özlük bilgilerinden genel işlemlerin ve gizli işlemlerin kağıtlar ile dosyalanarak belirli kapalı dolaplarda saklandığı alanlara denmektedir. Firmalar arşiv taşıma işlemelerini genel olarak yaptırmak istemezler. Özellikle yüksek güvenlik gerektiren ve taşıma esnasında tüm olabilecek durumlara karşılık olarak korunması gerekmektedir. Mega Transpoter olarak kurumsal arşiv taşıma işlemlerini belirli prosedürlere uygun olarak işleme almaktayız. Sektörde merdiven altı firmaların uygun fiyatlı gözükmelerinin ardında güvenilir olmaması, prosedür olmadan gelişi güzel taşıma işlemleri yapmaları yer almaktadır. Bizler Mega Transpoter olarak arşiv nakliye işlemlerini başlatmadan önce firma yetkilileri ile görüşmeler sağlamakta sizlerin beklentilerine uygun işlemler yapmaktayız. Uygun fiyatlı arşiv taşıma hizmetleri için bizlere ulaşın.

Sıkça Sorulan Sorular

Taşınma işlemi öncesine Eşyalarınız özel olarak sigortalanıyor. Çoğu merdiven altı firmalar ise eşyaları sigortaladıklarını belirtiyor fakat  olayın iç yüzü hiç belirtildiği şekilde değildir. Merdiven altı firmaların yaptıkları sigorta aracın yol giderken kaza yapması, doğal afet vb. işlemleri kapsamaktadır fakat Mega Transporter yaptığı sigorta taşıma işlemi sırasında zarar gelen eşyaları sigorta kapsamaktadır.  

Neden Mega Transporter?

Şirketimiz 1976 yılından beri En iyi kalitede hizmet vermekte olup Deneyimli  ve profesyonel ekiplerle  çalışmaktadır. Taşınma işleminiz varsa iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz Talep Formu

Uzman Ekipler

Ekiplerimiz Uzun yıllar boyunca bizle çalışmış olmakla beraber Ofis Taşıma alanında eğitim almaları eşyalarınızı son derce iyi taşımış oluyor.

En iyi Paketleme

Uzaman Ekipler Tarafından Eşyalarınız Paketlenmiş olup herhangi bir zarar almamış olup kaliteli bir hizmet gerçekleştiririz.

Sözleşmeli Taşınma

Ofis eşyalarınız zarar görme durumları yaşanmaması için sigortalayarak güvence altına alınmaktadır.

Taşınma İşlemleriniz varsa Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.

Çağrı Merkezi:+(0) 216-517-2021

logo beyaz footer

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mega Transporter  , özel tasarım kasaları, ambalaj malzemeleri, hijyenik ambalajı ve profesyonel ve deneyimli kadrosu ile son model taşıma araçları ile ev, ofis ve yük taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İletişim

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır. 

Çağrı Merkezi
Whatsapp Destek Hattı