Ofis Taşıma
Bilgisayar Taşımacılığı
Bilgisayar Taşımacılığı

Bilgisayar Taşımacılığı

Bilgisiyar Taşımacılığı Hizmetlerinde 2022 Yaz Kampanyası Başladı.


Bilgisiyarlarınızın taşınması için gerekli olan donanımlarımızın hepsi bulunmaktadır.
Bilgisiyar Taşımacılığı için VIP taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Detaylı bilgi için hemen iletişim sayfamızı tıklayabilirsiniz.

 Bilgisayar taşımacılığı işlemlerimiz ile beraber bu cihazlarınızın kısa süreler içinde korumalı olarak taşınmasını sağlarız. İş yerleri içinde sürekli kullanılan masa ve sandalyeler gibi bu bilgisayar cihazlarının da taşınması gerekir. Her eşya için koruması olan ambalaj modellerini kullanırız. Bu ambalaj modellerine hava kanallı paketleme denilir. Bu sistem her eşyaya uyum sağlama özelliği bulunur. Ancak mutfak içinde kullanılan cam porselen eşyaların paketlenmesinde daha çok tercih edilir. Eşya taşımacılık çalışmalarımızda buna ek olarak sigortalı nakliye modeli bulunur. Her tip eşya için tekil olarak da güvence işlemi yapılabilir. Bunun yanı sıra taşınacak tüm eşyalara da eklenebilir. Korunaklı olduğu için kurumsal ve bireysel müşterilerimiz için sunarız.  

Bilgisayar Taşıma Adımları

Bilgisayar taşımacılığı firması olarak nakliye alanında uzman bir çalışma modeli sunarız. Müşteri memnuniyet oranı en yüksek olan nakliye firmaları arasında yer alan firmamızda, her türlü eşya modelinin taşımacılık işlemleri sunulur. Evinizde uzun zamandan beri kullanım sağladığınız beyaz eşya modellerinin taşınması için kurumsal anlamda hizmet sunarız. Sadece bilgisayarların taşımacılığını yapmayan firmamız, beyaz eşya taşımacılığı konusunda da hizmetler sunar. Eşyalarınızın başarılı olarak nakliye edilmesi için geniş ambalaj modelleri arasında yer alan hava kanallı ambalajları kullanırız. Sizde bu şekilde daha fazla bilgi alıp ardından ilerleme yapmalısınız. Eşya taşıma iş modellerinde süngerleri kullanırız. Genel olarak bu eşya türleri  ile paketleme süreçleri daha kolay olur. Ve koruma anlamında da korumacılık oranı daha yüksektir. Bu nedenden dolayı kurumsal firmalar için de kullanılır.  

Bilgisayar Taşıma Fiyatları

Bilgisayar taşımacılığı firmaları arasında kurumsal çerçevede işlem sağlayan firmamıza ulaşmak için çalışma saatlerimiz içerisinde arama yapmalısınız. Modern işlem sunan nakliye firmamızda eşya taşımacılık ücretleri için başlangıç paketin ücreti belirsizdir. Kurumsal firması olarak kurumsal ve bireysel müşterilerimize farklı çalışmalar sunarız. Kurumsal anlamda daha önceden firmamızdan destek alan birçok kuruluş vardır. Bu kuruluşların hakkımızda yapmış oldukları yorumları okuyarak konu hakkında daha net bilgiler verebilirsiniz. Hızlı ve aynı zamanda modern eşya taşımacılık işlemlerinde kalın ambalaj modellerini kullanırız. Bu ambalaj modelleri kalın olduğu için daha sağlam bir taşımacılık sağlanır. 

Bilgisayar taşıma Teknolojik Firması

Bilgisayar taşımacılığı firmaları arasında yer alan başarılı firmamızda, teknolojik destek de kullanılarak taşımacılık sunulur. Bu sistemin kullanılması ile beraber kurumsal müşterilerimiz için anlık mesaj ile bilgilendirmeler yapılır. Mesaj ile bilgilendirmeler bireysel müşterilerimiz için özel bir taleptir. Ve talep olarak geçeceği için ek ücreti çıkar. Eşya taşıma iş süreçlerimiz içerisinde genel anlamda sünger modellerini kullanıyoruz. Sizde kurumsal firmamıza ulaşım sağlayarak daha fazla detaylı bilgi öğrenebilirsiniz. Eşyalarınızın modeline ve toplam sayısına göre doğru modelleri kullanarak paketlemesini yaparız. Parçalar halinde de nakliye çalışması yapılabilir. Bu anlamda büyük boyutlu olan ev bilgisayar modelleri örnek olarak verilebilir. Bu eşya taşıma modellerinde de koruma önlemleri alınır.  

Bilgisayar Taşıma İşlemleri

Bilgisayar taşımacılığı firmaları arasında yer alan başarılı firmamızda, eşyalarınızın taşımacılık işlemleri için kalın ambalaj modelleri kullanılır. Sağlam olan ambalaj modelleri ile beraber daha fazla güvenlik önlemi alabilmek adına sigortalı bir taşımacılık sağlanır. Sigortalı sistem sayesinde bu eşyalarınızın kırılması ya da kaybolması gibi durumları oluşmaz. Ayrıntılı bilgi almak için firmamıza ulaşmalısınız. Kırılmaya göre dayanıksız olan mutfak eşyalarınızın paketlenmesinde hava kanallı ambalaj modeli ile karton kutuları kullanıyoruz. Ayrıca kartonlar ile daha sağlam nakliye işlemleri yapan başarılı bir firmayız. Firmamızdan bu konuda bilgi almalısınız. 

Bilgisayarın Teknik Olarak Taşınması

Bilgisayar taşımacılığı iş modelimiz içinde teknik anlamda korunaklı paketler kullanılır. Alanında uzman ekibimiz ile beraber bu cihazlarınızın nakliyesini çok kısa zaman dilimleri içinde sağlarız. Her şekilde kaliteli bir iş modeli yapmak adına hava kanallı ambalaj modelleri kullanılır. Bu ambalaj modelleri ile beraber korunaklı ve sorun yaşamadan taşımalar sağlanır. Nakliye anlamında son zamanların trend uygulamaları kullanılır. Eşyalarınız içinde yer alan bu bilgisayarların taşınması için nakliyat işlemlerimiz daha kolay yapılır. Sizde kurumsal çalışmalarını sürekli güncelleyen firmamıza ulaşarak daha fazla detay bilgiyi alabilirsiniz. Eşya taşıma çalışmaları olarak profesyonel ekip kadromuz ile beraber sorunsuz işlemler sunarız. Firmamızda, bu cihazlar için ek koruma önlemlerini içeren paketler de bulunur. 

Diğer Hizmetlerimiz
✅Bilgisayar Taşımacılığı ✅ Profesyonel Bilgisayar Taşımacılığı Hizmeti
✅K3 Yetki Belgesi 2022✅ Bilgisayar Taşımacılığı Güncel 2022
✅Profesyonel Paketleme✅En Çok Bilgisayar Taşımacılığı Hizmeti Sunan Firmayız
1976’dan Beri Taşıma Hizmeti✅Evden Eve Nakliyeciler Derneği Kurucu Üyesi
Bilgisayar Taşımacılığı
5/5
Neden Mega Transporter?

Şirketimiz 1976 yılından beri En iyi kalitede hizmet vermekte olup Deneyimli  ve profesyonel ekiplerle  çalışmaktadır. Taşınma işleminiz varsa iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz Talep Formu
Uzman Ekipler

Ekiplerimiz Uzun yıllar boyunca bizle çalışmış olmakla beraber Ofis Taşıma alanında eğitim almaları eşyalarınızı son derce iyi taşımış oluyor.

En iyi Paketleme

Uzaman Ekipler Tarafından Eşyalarınız Paketlenmiş olup herhangi bir zarar almamış olup kaliteli bir hizmet gerçekleştiririz.

Sözleşmeli Taşınma

Ofis eşyalarınız zarar görme durumları yaşanmaması için sigortalayarak güvence altına alınmaktadır.

Taşınma İşlemleriniz varsa Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.
Çağrı Merkezi:+(0) 216-517-2021
logo beyaz footer

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mega Transporter  , özel tasarım kasaları, ambalaj malzemeleri, hijyenik ambalajı ve profesyonel ve deneyimli kadrosu ile son model taşıma araçları ile ev, ofis ve yük taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İletişim

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır. 

Çağrı Merkezi
Whatsapp Destek Hattı