Ofis Taşıma
Etiler Ofis Taşıma
Etiler Ofis Taşıma

Etiler Ofis Taşıma

Etiler Ofis Taşıma Hizmetlerinde 2022 Yaz Kampanyası Başladı.


Ofisiniz de Bulunan eşyaların taşınması için gerekli olan donanımlarımızın hepsi bulunmaktadır.
Etiler Ofis Taşıma için VIP taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Detaylı bilgi için hemen iletişim sayfamızı tıklayabilirsiniz.

Etiler ofis taşıma, işimizin profesyonel kadrolar tarafından özenle yapıldığı bir hizmet olup birçok açıdan dikkat gerektiren bir hizmettir. Her şeyden önce, birçok kariyer değişikliği geçmişine sahip sektörde uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olduğumuz için en çok tercih edilen firmalardan biriyiz. Birçok farklı ofis ve iş yeri taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Bunun nedeni yeni mağazaların ve açık lokasyonların istenilen verimi sağlayamamasıdır. Gıda ve teknoloji sektörleri başta olmak üzere çeşitli sektörlerdeki işlerin hassas taşımacılık hizmeti alması gerekiyor.

Gıda endüstrisi işleri, öncelikle gıdanın mesafe nedeniyle zarar görmesini önlemek için frigorifik nakliye gerektirebilir. Etiler ofis taşıma teknik çalışanlar için ürünler yüksek malzeme değerine sahiptir, bu nedenle nakliye sürecinde titiz, dikkatli ve hassas taşıma yapılır.

Etiler Ofis Taşımada Dikkat ve Güvenin Önemi

İş yerimizde taşınan malzemeleri özel olarak paketlemek için sahada gerekli olan en son teknolojiyi kullanarak büyük çaba sarf ediyoruz. Öncelikle taşınacak mallar belirli kategorilere ayrılmakta ve hassas ürünler ile hassas olmayan ürünler kendi bünyesinde farklı paketleme süreçlerinden geçmektedir. Elektronik, gıda ve cam gibi hassas ürünler, titreşim ve darbeden kolayca zarar görür. Bu nedenle Etiler ofis taşıma ekibimiz bu ürünleri çarpma ve çizilmelere karşı korumak için daha hassas bir şekilde paketler. Diğer ürünler, çizilmelere ve genel darbelere karşı korumak için hava naylonu ile sarılır.

Ürünler bu süreçlerden geçtikten sonra müşteriye özel iş yeri taşıma aracına yüklenir ve istenilen yere taşınır. Burada ürün, karayolu trafiğinde oluşabilecek titreşim ve benzeri durumlara karşı güvence altına alınmıştır. Ürününüz istediğiniz yere ulaştığında ekibimiz gerekli özeni göstererek tam istediğiniz gibi yerleştirecektir. Ambalajı açılmış ürünler ekibimiz tarafından tek tek detaylı olarak kontrol edilmekte ve hasar veya benzeri durumlarda alınacak önlemler ile oluşabilecek her türlü hasar garantili iş yeri nakliyemiz kapsamındadır.

Ofis Taşımada Müşteri Memnuniyeti

Temiz Etiler ofis taşıma hizmetleri uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile sektörde en çok tercih edilen hizmetlerden biridir. Kaliteli hizmet verebilmek için sektörünüzde saygın bir firma seçmelisiniz. Bu alanda müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, müşterilerimizin öneri, istek ve şikâyetlerini her zaman değerlendiriyor ve gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Tüm soru ve şikâyetleri titizlikle değerlendiriyor, gerekli düzenlemeleri yapıyor ve her zaman en iyi iş yeri taşımacılığını hedefliyoruz. Uygun fiyatlı taşınma hizmetimiz uzun yıllardır verdiğimiz bir hizmettir. İstanbul içi ulaşım hizmetleri için lütfen web sitemizdeki iletişimden daha fazla bilgi alın veya ofisimizi ziyaret edin.

Nakliye Firmaları İle İletişime Geçmenin Önemi

En önemli faktörlerden biri, eşyalarınızın yeni ofisinize güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için nakliye sürecini yürüten şirketi iyice araştırmaktır. Araştırmanızı yaparken, güncel ofis nakliye fiyatlarını iyice araştırmayı unutmayın. Şirkete bağlı olarak, göndermek istemediğiniz ürünler olabilir. Önceden öğrenilmelidir. Taşınma listenizi, taşınacağınız yeni ofisin yerini ve o katı taşıma şirketi ile paylaşmayı unutmayın. Eşyalarınızın nakliye sırasında oluşabilecek hasarları karşılamak için fotoğraflarını çekmek isterseniz, kanıt olarak fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Aynı zamanda taşımayı kabul ettiğiniz firmaya haber vermek için eşyaların fotoğrafını gönderebilirsiniz.

Ofis Taşımada Rezervasyon Yapmalı Mıyım?

Etiler Ofis taşımada rezervasyon yapmalısınız. Taşınma durumunu kontrol etmek için taşınmadan en az 2-3 gün önce nakliye şirketini aramanız mantıklıdır.

Taşınırken Paketleme İşlemini Kim Yapmalı?

Ev sahipleri genellikle hijyen ve veri koruma nedenleriyle paketlemeyi kendileri yaparlar.

Depolama Sigortası Zorunlu Mu?

Evet, depolama sigortası zorunludur. Bunun nedeni, kiralık depoda bırakılan eşyaların, depolama yerinde güvenli bir şekilde saklanması gerektiğidir. Depolama süresi içinde depolama yeri zarar görürse, zararın tazmini için yasal işlem yapılması gerekir. Bunların hepsini her aşamada uygulayın.

Mobilya Marangozluğu Ekibiniz Var Mı?

Evet, Etiler ofis taşıma ekibimizde marangozlar, elektrikçiler ve tesisatçılar var. Tüm ürünler için montaj, kurulum ve onarım hizmetleri vermekteyiz.
Diğer Hizmetlerimiz
✅ Etiler Ofis Taşıma ✅ Profesyonel Etiler Ofis Taşıma Hizmeti
✅K3 Yetki Belgesi 2022✅ Etiler Ofis Taşıma 2022
✅Profesyonel Paketleme✅En Çok Müze Etiler Ofis Taşıma Hizmeti Sunan Firmayız
1976’dan Beri Taşıma Hizmeti✅Evden Eve Nakliyeciler Derneği Kurucu Üyesi
Etiler Ofis Taşıma
5/5
Neden Mega Transporter?

Şirketimiz 1976 yılından beri En iyi kalitede hizmet vermekte olup Deneyimli  ve profesyonel ekiplerle  çalışmaktadır. Taşınma işleminiz varsa iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz Talep Formu
[metform form_id="509"]
Uzman Ekipler

Ekiplerimiz Uzun yıllar boyunca bizle çalışmış olmakla beraber Ofis Taşıma alanında eğitim almaları eşyalarınızı son derce iyi taşımış oluyor.

En iyi Paketleme

Uzaman Ekipler Tarafından Eşyalarınız Paketlenmiş olup herhangi bir zarar almamış olup kaliteli bir hizmet gerçekleştiririz.

Sözleşmeli Taşınma

Ofis eşyalarınız zarar görme durumları yaşanmaması için sigortalayarak güvence altına alınmaktadır.

Taşınma İşlemleriniz varsa Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.
Çağrı Merkezi:+(0) 216-517-2021
logo beyaz footer

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mega Transporter  , özel tasarım kasaları, ambalaj malzemeleri, hijyenik ambalajı ve profesyonel ve deneyimli kadrosu ile son model taşıma araçları ile ev, ofis ve yük taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İletişim

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır. 

Çağrı Merkezi
Whatsapp Destek Hattı