Ofis Taşıma

Hastane Taşımacılığı

Hastane Taşıma

Hastane Taşımacılığı

İstanbul hastane Taşıma işlemlerini Mega Transpoter olarak sizlere tamamen alanında profesyonel ekibi ile taşıma işlemi yapmaktayız. Kurumsal hastanelerden, özel poliklinik taşımacılığı için maliyet hizmeti veren güvenilir ve uygun fiyatlı nakliye hizmeti veren firmalar aramaktadırlar. Mega Transpoter firmamız yüzlerce referansı ile sektörde yer alan merdiven altı firmalara rağmen her daim müşteri memnuniyetin üst düzey tutmayı amaçlamış firmadır. Yaptığımız tüm hastane taşımacılığı işlemlerinde öncelik olarak paketleme ve özel bakteriye karşı korunması gereken tüm ürünler için gerekli kıyafet ve hassasiyet gösterilmektedir. Sizlerde hastane taşıma yapmak istiyorsanız ve alanında güvenilir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ofis Taşıma

Hastane eşya taşımacılığı alanında yer alan kurumsal şirketlerin yeni binaları veya yer değişikliği yaparken nakliye hizmetine ihtiyaç duymaktadırlar. Bu alanda sektörde en çok tercih edilen firma olarak Mega Transpoter sizlere yüzlerce çalışanı alanında uzman personeli ile İstanbul hastane taşımacılığı alanında da hizmet vermektedir. Sizlere bu alanda özellikle hastane ekipmanlarını taşımaya uygun olan araçlarımız ile hizmet etmekteyiz. Hastane nakliyesi için özellikle gereken paketleme malzemelerine, kutulama ürünlerine sahibiz. Sektörde merdiven altı olarak hastane taşıması yapan birçok firmaya rağmen bizler en kaliteli hizmeti sizlere kurumsal olarak sunmaktayız. Uygun fiyatlı hastane ekipmanı taşıması yapabilmek ve daha birçok bilgiye erişebilmek adına bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Tüm Türkiye de hastane nakliye hizmeti sunmaktayız.

Kurumsal taşıma hizmetlerimizden bir tanesi de hastane taşımacılığıdır. Bu alanda sektörde en çok hizmet veren ve bu alanda gelişmiş ekibimiz ile hastane nakliyesi yapmaktayız. Hastanelerinizde yer alan tüm tıbbı cihazların özenli paketlenmesi, taşıma esnasında hasar almaması adına korumalar eklenmesi, taşıma esnasında yardımcı kaldıraçlar kullanması sayesinde daha güvenilir taşıma hizmeti sunmaktayız. Sektörde kurumsal olmadan bu işlemi yapan firmalar klasik taşıma işlemleri yüzünden büyük hasarlara neden olmaktadırlar. Uygun fiyatlı hastane taşımasını sizlere sağlamaktayız. Mega Transpoter olarak yüzlerce memnun müşterimiz aynı zamanda referanslarımıza göz atabilirsiniz. İstanbul’da hastane taşımacılığı alanında sektörde en iyi tek firma olmaktan guru duymaktayız.

Tüm hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyatlandırma bilgisi için 0216 517 2021 Numaralı Hattan bizi  arayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Taşınma işlemi öncesine Eşyalarınız özel olarak sigortalanıyor. Çoğu merdiven altı firmalar ise eşyaları sigortaladıklarını belirtiyor fakat  olayın iç yüzü hiç belirtildiği şekilde değildir. Merdiven altı firmaların yaptıkları sigorta aracın yol giderken kaza yapması, doğal afet vb. işlemleri kapsamaktadır fakat Mega Transporter yaptığı sigorta taşıma işlemi sırasında zarar gelen eşyaları sigorta kapsamaktadır.  

Neden Mega Transporter?

Şirketimiz 1976 yılından beri En iyi kalitede hizmet vermekte olup Deneyimli  ve profesyonel ekiplerle  çalışmaktadır. Taşınma işleminiz varsa iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz Talep Formu

Uzman Ekipler

Ekiplerimiz Uzun yıllar boyunca bizle çalışmış olmakla beraber Ofis Taşıma alanında eğitim almaları eşyalarınızı son derce iyi taşımış oluyor.

En iyi Paketleme

Uzaman Ekipler Tarafından Eşyalarınız Paketlenmiş olup herhangi bir zarar almamış olup kaliteli bir hizmet gerçekleştiririz.

Sözleşmeli Taşınma

Ofis eşyalarınız zarar görme durumları yaşanmaması için sigortalayarak güvence altına alınmaktadır.

Taşınma İşlemleriniz varsa Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.

Çağrı Merkezi:+(0) 216-517-2021

logo beyaz footer

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mega Transporter  , özel tasarım kasaları, ambalaj malzemeleri, hijyenik ambalajı ve profesyonel ve deneyimli kadrosu ile son model taşıma araçları ile ev, ofis ve yük taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İletişim

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır. 

Çağrı Merkezi
Whatsapp Destek Hattı