Ofis Taşıma

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde 2022 Yaz Kampanyası Başladı.


Evinizi Taşınma esnasın da bulunması gereken tüm donanımlarımız mevcuttur.
İstanbul Antalya Evden Eve Taşıma için VIP taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Detaylı bilgi için hemen iletişim sayfamızı tıklayabilirsiniz.

İstanbul Antalya Ev Taşıma Şirketleri

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat taşımacılık işlemlerinin yerine getirilmesi için yapılacak olan bazı durumlar mevcuttur. Bu durumlardan örnek vermek gerekirse taşınacak olan eşyaların detaylı ile paylaşılması en temel husustur. Daha sonra ise eşyaların alınacak olan yerlerin kat durumu ve aracın bina ya olan mesafesi de paylaşılması gereken önemli hususlardır. Bu konularda ne kadar netlik kazanmış olursa eşya taşıma işlemi o kadar sağlıklı gerçekleşmiş olur çünkü bu bilgiler doğrultusunda ekip ve araç taşınma günü için ayırtılmış olur ve taşınma günü kusursuz şeklide taşınma işlemi gerçekleşmiş olur. 

Taşıma İşlemi İçin Gereken Bilgiler

İstanbul Antalya evden eve taşımacılık için nakliye gününde herhangi bir pürüz yaşamamak için bazı sorular müşteri tarafına sorulmuş olur. Bunlardan bir kaçı şunlardır;

 • Evinizin Kaç m² olduğu,
 • Eviniz Oda Sayısı,
 • Her iki taraf için kat bilgisi,
 • Her iki taraf için aracın binaya yanaşma mesafesi 
 • Eşyanın Nerden alınacağı 
 • Eşyanın Nereye Teslim Edileceği,
 • Nakliye Kamyonu Eşyanın alınacağı sokağa girebiliyor mu?
 • Eğer Site içersin de alınacaksa site taşıma kuralları ,
 • Özel hizmet gerektiren eşyalar mevcut mu (Piyona , Çelik kasa vb.) 
 • Mutfak eşyalarının kolilen me si
 • Duvar delme işlemi mevcut mu?

Bunun gibi sorular taşınma işlemi sırasında sorulması muhtemel olan sorulardır. Bu sorulara eksiksiz olarak cevap verilmesi güzel taşıma işlemi için altın kuralardan bir tanesidir.

Nakliye işlemlerinde Önemli Konular

İstanbul Antalya evden eve nakliyat önem arz eden bir çok durum vardır bu durumlara dikkat etmeniz sağlıklı bir taşıma işleminin altın kurallardır. Anlaştığınız firma ile kesinlikle sözleşmeli bir taşıma işlemi gerçekleştirin aksi takdirde başınıza gelebilecek her türlü durumlarda elinizde belge olabilecektir. Bununla beraber taşınacak olan eşyaların tam listesini firma yetkilisine iletmelisiniz . Tüm paketleme işlemlerini nakliye firmasına bırakmanız her zaman iyi olacaktır çünkü taşıma işlemi sırasında herhangi bir zarar gelme olasılığı en aza inmiş olur . Kesinlikle taşınma işlemini yapacağınız firmanın refernaslarını incelemeniz sizlerin yarına olacaktır. Bu gibi durumlara dikkat etmiş olursanız taşınma işlemeniz büyük ihtimalle sorunsuz geçecektir.

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat Taşımacılığı

İstanbul Antalya evden eve nakliyat hizmetimizde şirketimizde bulunan her türlü taşıma araçları ile siz değerli müşeterilerimizin isteklerimi yerine gerçekleştimek için çalışmakatyız. İstanbul Antalya Parça Eşya Taşıma işleminden tutun 5+1 ev nakliyesine, ofis taşıma vb. her türlü hizmet imkanımız mevcuttur. Antalya da bulunan ofisimiz sayesinde Antalya evden eve Asansörlü taşımacılık , Antalya evden Eve Nakliyat fiyatları ve daha bir çok konuda yardımcı olabiliriz.

İstanbul Antalya Ev Taşıma

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat hizmeti  için Nakliye firmasına ihtiyaç duymaktadır. Tabi her nakliye firmasının fiyat politikası eşya taşıma prensipleri farklı olmaktadır. Biz Mega Transporter ; Eşyalarınızı özel taşımacılık için kasalar ve havalı naylon kraft patpatlarla eşya taşıma hizmeti vermektedir. Antalya ya taşınmak kesinlikle iyi bir tercih olacaktır İstanbul’un düzensiz kentleşmesinden ve trafiğinden kurtulmak için Antalya kesinlikle iyi bir tercihdir.

Antalya İstanbul Evden Eve Nakliyat

Antalya İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti firmamızın özel olarak ayarlamış olduğu ekiplerimizle son derece memnun bırakan bir taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda eşyalarınıza yaptığımız kasko ve sigortalı taşıma sayesinde eşyanız güven altına alınmış olmaktadır. Antalya dan İstanbul istikametine taşınmak isteyen müşterilerimiz için kaçırılmayacak uygun fiyatlar ve hizmet kalitemizle taşınma hizmetinin kurumsallığını taşımaktadır. Genellikle Antalya dan  İstanbul’a taşınan kişiler %90 iş nedeniyle taşınmaktadır. Yoksa Antalya’nın havası ve doğası İstanbul’a  kıyaslanamayacak derecede güzeldir.

İstanbul Antalya Parça Eşya Taşıma

İstanbul Antalya Parça Eşya Taşıma  hizmeti İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat hizmetinden farksız olmuş olup, taşıma araçlarımız karavan gibi bölümlerde eşya miktarına göre bölünüp araca yüklenmektedir. Bu tarz işlemler de eşyanın diğer eşyalar ile karışma ihtimali söz konu bile olmamaktadır.  Eşyalarınız paketlenip araçta istiflendiği vakit araç değiştirmeden direkt kapınıza teslim edilmiş olur.

İstanbul’dan Antalya’ya Taşınmak İsteyenler İçin Altın Kurallar

İstanbul dan Antalya ya Taşınmak oldukça güzel ve bir o kadar heyecan verici bir işlemdir çünkü Antalya’nın Eşsiz doğası ve aynı zamanda doğayla beraber verilen o hava emin olun ki İstanbul la kıyaslanamayacak düzey dedir. Aynı zamanda Palları ve denizleri ile 4 mevsimde de tatil modunu yaşatacak bir seviyededir. Özellikle turizmin ön planda olan illerinden birisi olan Antalya ülkemizde ki tatil gözdelerindendir. Yalnız Antalya daki ticareti kapasitesi İstanbul kadar olmasa da denizler ve Otel zincirleri sayesinde daha İstanbul un yanından geçmek istemediğinizden emin olabilirsiniz.

 

Antalya Taşıma Bölgeleri

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat hizmetinde Antalya da Taşıma hizmetleri sunmuş olduğumuz bazı iller aşağıda belirtilmiştir.

 • Akseki
 • Alanya
 • Elmalı
 • Finike
 • Gazipaşa
 • Gündoğmuş
 • İbradı
 • Demre
 • Kaş
 • Kemer                     
 • Korkuteli
 • Kumluca
 • Manavgat
 • Serik
 • Muratpaşa
 • Konyaaltı
 • Aksu
 • Döşemealtı
 • Kepez                           

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

En ekonomik uygun ve profesyonel taşıma işlemleri için firmamızla iletişime geçerseniz modern donanım ve ekiplerimizle beraber taşıma işlemleri olukça basit bir hale gelmektedir.

Antalya İstanbul Ev Taşıma Fiyatları

Antalya İstanbul Ev Taşıma Fiyatları eşya hacmi , kat durumu iki ev arası km mesafesi vb. bir çok etmen vardır. Kimi müşterilerimiz 5+1 ev eşyasını taşıma işlemini gerçekleştirirken kimi müşterimiz parça eşya taşıma hizmeti talep ediyor. Lakin fiyatlarımız 2000 TL den başlamış olmaktadır.

İstanbul Antalya Ev Taşıma Ücretleri

Yaptığımız tüm taşıma işlemlerinde expertiz işleminin yapılması her zaman size yarar sağlayacaktır. Bunun için ekspertiz talep edip veya eşyaların görsellerini whatsapp aracılığıyla atarsanız sizlere daha detaylı bilgi sunabiliriz. veya ücretsiz expertiz işlemi sunarsak fiyatlandırma bilgisisizlere sunulmuş olur. Her iki taraf da  anlaşma sağlanmış olursa sözleşme yapılır. Aşağıda belirtilen fiyat tamamen fix eşyalar üzerinden ücretlendirilme sunulmuştur. Daha Detaylı Bilgi için : İletişim sayfamıza giderek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Eşya MiktarıNakliyat FiyatıModüler AsansörKolileme Hizmeti
Parça Eşya Taşıma 2.000 TL 500 TL 400 TL
1+1 Ev Eşyası Taşıma6.000 TL700 TL500 TL
2+1 Ev Eşyası Taşıma7.500TL1.000TL700TL
3+1 Ev Eşyası Taşıma10.000TL1.500TL1.000TL
4+1 Ev Eşyası Taşıma12.000TL1.750 TL1.500TL
İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul Antalya Evden Eve Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat Ücretleri Ne Kadar?

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatları hakkında eşya miktarı kat durum vb. gibi bir çok durum etki etmektedir. Lakin fiyatlarımız 2000TL den başlamaktadır.

İstanbul Antalya Evden Eve İçin Kaç kişi Gerekiyor?

İstanbul Antalya Evden Eve için eşya miktarına göre kişi sayısı değişmektedir lakin ortalama bir sayı verirsek 3 kişi ile gerçekleşmektedir.

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat Eşyalarım Paketleniyor mu?

Evet, firmamızdan aldığınız her işlem sürecinde Büyük Eşyaların paketlenmesi firmamıza aittir.
Bunlara da Bir göz atmaya ne dersin ?
✅İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat ✅ Profesyonel İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat Hizmeti
✅K3 Yetki Belgesi 2022✅ İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat 2022
✅Profesyonel Paketleme✅En Çok İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat Hizmeti Sunan Firmayız
✅1976’dan Beri Taşıma Hizmeti✅Evden Eve Nakliyeciler Derneği Kurucu Üyesi
İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat
5/5
Neden Mega Transporter?

Şirketimiz 1976 yılından beri En iyi kalitede hizmet vermekte olup Deneyimli  ve profesyonel ekiplerle  çalışmaktadır. Taşınma işleminiz varsa iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz Talep Formu
[metform form_id="509"]
Uzman Ekipler

Ekiplerimiz Uzun yıllar boyunca bizle çalışmış olmakla beraber Ofis Taşıma alanında eğitim almaları eşyalarınızı son derce iyi taşımış oluyor.

En iyi Paketleme

Uzaman Ekipler Tarafından Eşyalarınız Paketlenmiş olup herhangi bir zarar almamış olup kaliteli bir hizmet gerçekleştiririz.

Sözleşmeli Taşınma

Ofis eşyalarınız zarar görme durumları yaşanmaması için sigortalayarak güvence altına alınmaktadır.

Taşınma İşlemleriniz varsa Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.
Çağrı Merkezi:+(0) 216-517-2021
Ofis Taşıma
logo beyaz footer

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mega Transporter  , özel tasarım kasaları, ambalaj malzemeleri, hijyenik ambalajı ve profesyonel ve deneyimli kadrosu ile son model taşıma araçları ile ev, ofis ve yük taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İletişim

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır. 

5/5 (1 Review)
Çağrı Merkezi
Whatsapp Destek Hattı