Ofis Taşıma

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşıma

İstanbul Ofis Taşıma

İstanbul ofis taşıma hizmetlerinde yurt içinde en çok tercih edilen firmalardan biri olan Mega Transporter, hizmet kalitesini sürekli geliştirmektedir. Yurt içinde  ulaşım sektörü çok dinamik olduğunu şehirdeki binlerce işletmeden rahatlıkla görebiliyoruz. Ofis taşımacılığı oldukça önemli bir taşımacılık hizmeti olan yük taşımacılığı alanında en eski hizmetlerden biri olarak sunulmaktadır. Taşıma sürecinde en ufak bir ihmalin büyük zararlara yol açabileceği ofis taşıma hizmetlerinde profesyonel bir kadro ile her zaman güvenilir hizmet vermekteyiz. 

Ofis Taşıma
İstanbul Ofis Taşıma

Sigortalı Ofis Nakliye Şirketleri

Sektörümüzde bir çok sözde Sigortalı ofis taşıma şirketleri bulunmakta fakat çoğu firma sözde Sigortalı ofis nakliyesini yaptıklarını belirtmektedir ancak yapılan sigorta araç yolda giderken yaptığı kaza vs. gibi olaylar için geçerlidir. Şirketimizin yaptığı sigorta ise taşınma esnasında eşyaya gelen hasarı ve aracın yolda iken yaptığı kazayı da kapsamaktadır. Mega Transporter olarak anlaşma yaptığımız sigorta firması sayesinde firmamız dan tüm aldığınız taşıma işlemlerinden önce poliçe hazırlayıp değerli müşterilerimize tamamen güvenilir ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. . Sigortalı ofis taşıma hizmetlerinde Mega Trasnporter firmamız yurtiçinde her zaman ilk tercih edilen firmalardan bir tanesi olacaktır.

İstanbul Ofis Taşıma Fiyatları

İstanbul ofis taşıma fiyatları her zaman en uygun fiyatları olan şirketlerden bir tanesi olan firmamız 1976 yılından beri hizmet vermektedir . Hizmet hayatımıza başladığımız günden beri sürekli olarak kendini geliştirerek geldiğimiz bu günlerde şehrin en çok tercih edilen firmalarından bir tanesi olmayı başardık. İlk günkü aşkımızı kaybetmeyerek en iyi kalite  anlayışı ile ofis taşımacılığı hizmetlerini en uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunmaktayız.

Ofis Taşıma Şirketi

Ofis Taşıma şirketi denilince Ülkemiz de ilk akla gelen firma Mega Transporter firması olmaktadır. Ofis nakliye hizmetinde  her zaman son model donanımlar ve istekli çalışma politikasından dolayı Diğer şirketlerle kıyaslanamayacak seviye gelen firmamız sektörün öncü firması olup lider konumundan asla taviz vermemektedir. Uzman ve tecrübeli personellerimiz sayesinde özel araçlarımız ile eşyalarınızı güvenle taşıyacağımızı garanti ederiz. Sizlerde hemen kaliteli hizmet almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. 

Asansörlü Ofis Taşıma

Asansörlü ofis taşıma hizmetimizi inceleyen müşteriler şirketimizin ne kadar kaliteli ve gözü kapalı olarak seçilebileceği bir firma olduğunu rahatlıkla anlamaktadır. Son sistem ofis nakliyesi araçlarımız ile en yüksek katlarda ve en zor işlemlerde bile güvenilir, kaliteli & konforlu hizmetlerimiz ile firmamızdan güvenle alabilirsiniz. Asansörlü ofis nakliye hizmetleri son yıllarda oldukça yaygın olarak kullanılmasının en temel nedeni daha az personel ile daha kaliteli hizmetler ortaya sunmaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Taşınma işlemi öncesine Eşyalarınız özel olarak sigortalanıyor. Çoğu merdiven altı firmalar ise eşyaları sigortaladıklarını belirtiyor fakat  olayın iç yüzü hiç belirtildiği şekilde değildir. Merdiven altı firmaların yaptıkları sigorta aracın yol giderken kaza yapması, doğal afet vb. işlemleri kapsamaktadır fakat Mega Transporter yaptığı sigorta taşıma işlemi sırasında zarar gelen eşyaları sigorta kapsamaktadır.  

Neden Mega Transporter?

Şirketimiz 1976 yılından beri En iyi kalitede hizmet vermekte olup Deneyimli  ve profesyonel ekiplerle  çalışmaktadır. Taşınma işleminiz varsa iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz Talep Formu

Uzman Ekipler

Ekiplerimiz Uzun yıllar boyunca bizle çalışmış olmakla beraber Ofis Taşıma alanında eğitim almaları eşyalarınızı son derce iyi taşımış oluyor.

En iyi Paketleme

Uzaman Ekipler Tarafından Eşyalarınız Paketlenmiş olup herhangi bir zarar almamış olup kaliteli bir hizmet gerçekleştiririz.

Sözleşmeli Taşınma

Ofis eşyalarınız zarar görme durumları yaşanmaması için sigortalayarak güvence altına alınmaktadır.

Taşınma İşlemleriniz varsa Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.

Çağrı Merkezi:+(0) 216-517-2021

logo beyaz footer

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mega Transporter  , özel tasarım kasaları, ambalaj malzemeleri, hijyenik ambalajı ve profesyonel ve deneyimli kadrosu ile son model taşıma araçları ile ev, ofis ve yük taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İletişim

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır. 

Çağrı Merkezi
Whatsapp Destek Hattı