Ofis Taşıma

İş yeri Taşımacılığı

İş yeri Taşımacılığı

İş yeri Taşımacılığı

  İşyeri taşımacılığı ofisinizde bulunan masa, sandalye, kütüphane, bilgisayarlar ve tüm BT elamanlarını özenli paketleme hizmetimiz ile sağlamaktayız. Profesyonel olarak İstanbul sigortalı işyeri taşımacılığı hizmetini sizlere sunmaktayız. Güvenilir nakliye firmaları arasında sektörde lider konumda yer alarak bizlerden hizmet alan müşterilerimizin memnuiyetleriniz sitemiz üzerinde yer alan Referanslar kısmından görebilirsiniz. Çok katlı iş yeri taşıma hizmetimizde büyük iş yerlerinizi de en iyi şekilde taşıma hizmetini sunmaktayız. Tüm sökme ve montaj işlemleriniz bizler tarafından yapılarak sizlere yüksek kaliteli hizmet sunmaktayız.

İş yeri demirbaşlarınızı özel paketleme yöntemlerimiz sayesinde taşıma esnasında herhangi bir darbe ve çizilmeye dayanıklı olarak taşınması sağlanmaktadır. Sektörde bizleri tercih ederek güvenilir iş yeri taşımacılığı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Ofis Taşıma

Sektörde 1976’dan beri yer alan Mega Transpoter olarak sizlere tüm profesyonel ekibimiz ile işyeri taşımacılığını hizmetimizi de sizlere sunmaktayız. İstanbul işyeri nakliyatı alanında sektörde yeni bir tarz getiren firmamız taşıma ürünlerinin en başından son adımına kadar özenli hareket etmekteyiz. Demirbaşlarınızdan, ofis malzemelerine kadar tüm ürünlerinizin gerekli sökme, paketlenme, taşıma ve montaj aşamalarının tümü ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Sizlere sigortalı işyeri taşımacılığı sunarak yaşanacak olan tüm problemlere karşı garanti sağlamaktayız. Ürünlerinizin türlerine göre paketleme yapmaktayız. Bilişim ürünlerini özel paketlerde taşıyarak sizler için güvenilir iş yeri taşıması yapmaktayız.

Firma olarak sizlerin güvenilir ve uygun fiyatlı iş yeri taşımacılığı arıyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Bizlere sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerinden erişebilirsiniz.

Firmamız 2000 yılında Avrupa Levent şubemiz ile kurumsal hizmetlerimize başlamış bulunmaktayız. Sektör de iş yeri sahiplerinin talepleri üzerine profesyonel iş yeri taşımacılığı hizmetimizi sizlere sunduk. Merdiven altı yapılan işlerden gelen şikayetlerin de sektöre profesyonel olarak giriş yapmamızda büyük etki sağladı. Şirket olarak müşteri memnuniyetine önem vererek iş yeri nakliyatını özenli adımlar ile sağlamaktayız.

Sigortalı iş yeri taşımacılığı sağlamakla beraber, tüm iş yeri ürünlerinizin sökülmesinden, paketlenmesi ve son adımda taşınan yerde montajına kadar bizlere aittir. Tüm bu aşamalar profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından sağlanmaktadır. Bu sayede güvenilir iş yeri taşımacılığı hizmetini sizlere sunmaktayız. Sizlerde hizmetlerimiz için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Taşınma işlemi öncesine Eşyalarınız özel olarak sigortalanıyor. Çoğu merdiven altı firmalar ise eşyaları sigortaladıklarını belirtiyor fakat  olayın iç yüzü hiç belirtildiği şekilde değildir. Merdiven altı firmaların yaptıkları sigorta aracın yol giderken kaza yapması, doğal afet vb. işlemleri kapsamaktadır fakat Mega Transporter yaptığı sigorta taşıma işlemi sırasında zarar gelen eşyaları sigorta kapsamaktadır.  

Neden Mega Transporter?

Şirketimiz 1976 yılından beri En iyi kalitede hizmet vermekte olup Deneyimli  ve profesyonel ekiplerle  çalışmaktadır. Taşınma işleminiz varsa iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz Talep Formu

Uzman Ekipler

Ekiplerimiz Uzun yıllar boyunca bizle çalışmış olmakla beraber Ofis Taşıma alanında eğitim almaları eşyalarınızı son derce iyi taşımış oluyor.

En iyi Paketleme

Uzaman Ekipler Tarafından Eşyalarınız Paketlenmiş olup herhangi bir zarar almamış olup kaliteli bir hizmet gerçekleştiririz.

Sözleşmeli Taşınma

Ofis eşyalarınız zarar görme durumları yaşanmaması için sigortalayarak güvence altına alınmaktadır.

Taşınma İşlemleriniz varsa Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.

Çağrı Merkezi:+(0) 216-517-2021

logo beyaz footer

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mega Transporter  , özel tasarım kasaları, ambalaj malzemeleri, hijyenik ambalajı ve profesyonel ve deneyimli kadrosu ile son model taşıma araçları ile ev, ofis ve yük taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İletişim

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır. 

Çağrı Merkezi
Whatsapp Destek Hattı