Ofis Taşıma
Konsolosluk Taşıma

Konsolosluk Taşıma

Konsolosluk Taşıma

Konsolosluk nakliye hizmetlerini sizlere kurumsal bir firma olarak Mega Transpoter ismimizle birçok konsolosluk taşıma hizmetini verdik. Resmî kurumların taşıma hizmeti için tamamen özel olarak bilgilendirilmiş ve İstanbul konsolosluk taşıma alanında çalışma yapmış personelimiz ile hizmet sağlamaktayız. Tüm işlemlerimizi belirli standartlara göre yapılmasını sağlamaktayız. Titiz bir çalışma yapılarak resmi alanlarda tüm taşıma başarı ile sonuçlandırdık. Konsolosluk içerisinde yer alan arşivlerden, belgelere kadar tüm ürünler özel olarak konsolosluğu görevlendirdiği personel eşliğinde envanter durumu ve sayımı yapılmaktadır.  Mega Transpoter olarak 1976 yılından itibaren taşıma sektöründe hizmet vermekteyiz. Yılların birikimi ve tecrübemizi resmî kurumların taşınmasında kullanarak güvenilir işlem yapmaktayız. Sizlerde güvenilir konsolosluk taşıma işlemleri için bizlere ulaşarak fiyat ve randevu için bilgi alabilirsiniz.

Ofis Taşıma

Mega Transpoter olarak sizlere resmî kurumların taşınması alanında yetkili nakliyat hizmetiniz sunmaktayız.  Konsolosluk taşıma işlemi oldukça dikkatli yapılması gereken ve bu alanda tecrübe sahibi olması gerekmektedir. 1976 Yılından itibaren sektörde güvenilir ve kurumsal olarak birçok müşteri memnuniyeti sağlamış firma olarak konsolosluk nakliyat işlemleri için firmamız sizlere gerekli hizmeti sunacaktır. Bu işlemleri sağlamak büyük titizlik istemektedir. Resmi kurumların işleyişinde büyük farklılıklar yer aldığından ötürü işlemler yapılmadan önce envanter listesi düzenleme yapılarak taşınacak ürünlerin listesinin bir tanesi konsolosluk görevlisine teslim edilmektedir. Paketleme, taşıma ve yerleştirme adımlarının her birinde konsolosluk görevlisinin takibinde yapılmaktadır. İşlemlerin bitmesinin ardından ürün teslim tutanağı alınarak işlem bitirilir. Sizlerde Türkiye konsolosluk taşıma hizmeti hakkında bilgi almak isterseniz iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Büyük resmî kurumların taşınması özel işlemler ve alanında tecrübeli kadromuz ile Mega Transpoter olarak sizlere sağlamaktayız. Konsolosluk taşıma işlemlerinin başlangıcından sonuna kadar titizlik gerektirmektedir. Bu alanda 1976 yılından beri yapmış olduğumuz taşıma tecrübemiz ile sektörde lider olarak işlem yapmaktayız. Konsolosluk taşımacılığı için özel araçlarımız bunların yanı sıra paketlemeden taşıma işlemine kadar her adımda kontrol edilerek ilerlenmesi sağlanmaktadır. Tüm işlemlerin ilerleyişi hakkında resmi belge konsolosluk taşıma sorumlusuna iletilmekte taşınan eşyaların takibi içinde görevli ile beraber ilerleme sağlanmaktadır. Firmamız sizlere Türkiye konsolosluk taşıma işlemleri için özel taşıma kutularımız ve güvenlikli araçlarımda işlem yapılmaktadır. Sizlerde İstanbul konsoloslukları taşıma işlemleriniz için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Taşınma işlemi öncesine Eşyalarınız özel olarak sigortalanıyor. Çoğu merdiven altı firmalar ise eşyaları sigortaladıklarını belirtiyor fakat  olayın iç yüzü hiç belirtildiği şekilde değildir. Merdiven altı firmaların yaptıkları sigorta aracın yol giderken kaza yapması, doğal afet vb. işlemleri kapsamaktadır fakat Mega Transporter yaptığı sigorta taşıma işlemi sırasında zarar gelen eşyaları sigorta kapsamaktadır.  

Neden Mega Transporter?

Şirketimiz 1976 yılından beri En iyi kalitede hizmet vermekte olup Deneyimli  ve profesyonel ekiplerle  çalışmaktadır. Taşınma işleminiz varsa iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz Talep Formu

Uzman Ekipler

Ekiplerimiz Uzun yıllar boyunca bizle çalışmış olmakla beraber Ofis Taşıma alanında eğitim almaları eşyalarınızı son derce iyi taşımış oluyor.

En iyi Paketleme

Uzaman Ekipler Tarafından Eşyalarınız Paketlenmiş olup herhangi bir zarar almamış olup kaliteli bir hizmet gerçekleştiririz.

Sözleşmeli Taşınma

Ofis eşyalarınız zarar görme durumları yaşanmaması için sigortalayarak güvence altına alınmaktadır.

Taşınma İşlemleriniz varsa Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.

Çağrı Merkezi:+(0) 216-517-2021

logo beyaz footer

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mega Transporter  , özel tasarım kasaları, ambalaj malzemeleri, hijyenik ambalajı ve profesyonel ve deneyimli kadrosu ile son model taşıma araçları ile ev, ofis ve yük taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İletişim

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır. 

Çağrı Merkezi
Whatsapp Destek Hattı