Ofis Taşıma

Kurumsal Referanslar

Kurumsal Referanslar

Kurumsal Referanslar

ofis taşıma
ofis taşıma
ofis taşıma
ofis taşıma
ofis taşıma
ofis taşıma
ofis taşıma
ofis taşıma
home-life
ofis taşıma
ofis taşıma
ofis taşıma
ak-insaat
batigoz
ofis taşıma
alemdar-holding

Mega Transporter Olarak uzun zamandan beri taşımacılık sektöründe hizmet vermekte olup kurumsal firmalara bazı sunmuş olduğumuz Ofis Taşıma İşlemlerinden bazıları yukarıda gösterilmektedir. Nakliye Firmanızı seçerken en önemli unsurlarından bazıları Referanslardır. Maalesef ki  günümüzdeki bir çok firma referans gösterdiği firmalarla alakası olmadığından dolayı böyle bir yönteme başvurmaktadırlar ve bu tür sebeplerden dolayı güvenle taşınacağınızı düşündüğünüz firma merdiven altı çıkmaktadır . Taşınma günü ise sağlam eşyanızın kalmaması moralinizi bozabilir.

Eğer Taşınma işleminiz varsa kesinlikle taşınacağınız firmadan k3 belgesi, Mesleki yeterlilik belgesi vs. İzinlerinizi isteyiniz Kurumsal Nakliye Firmalarının güvenirlik açışından büyük önem taşımaktadır.
İletişim:0216 517 20 21

Sıkça Sorulan Sorular

Taşınma işlemi öncesine Eşyalarınız özel olarak sigortalanıyor. Çoğu merdiven altı firmalar ise eşyaları sigortaladıklarını belirtiyor fakat  olayın iç yüzü hiç belirtildiği şekilde değildir. Merdiven altı firmaların yaptıkları sigorta aracın yol giderken kaza yapması, doğal afet vb. işlemleri kapsamaktadır fakat Mega Transporter yaptığı sigorta taşıma işlemi sırasında zarar gelen eşyaları sigorta kapsamaktadır.  

Neden Mega Transporter?

Şirketimiz 1976 yılından beri En iyi kalitede hizmet vermekte olup Deneyimli  ve profesyonel ekiplerle  çalışmaktadır. Taşınma işleminiz varsa iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Uzman Ekipler

Ekiplerimiz Uzun yıllar boyunca bizle çalışmış olmakla beraber Ofis Taşıma alanında eğitim almaları eşyalarınızı son derce iyi taşımış oluyor.

En iyi Paketleme

Uzaman Ekipler Tarafından Eşyalarınız Paketlenmiş olup herhangi bir zarar almamış olup kaliteli bir hizmet gerçekleştiririz.

Sözleşmeli Taşınma

Ofis eşyalarınız zarar görme durumları yaşanmaması için sigortalayarak güvence altına alınmaktadır.

Taşınma İşlemleriniz varsa Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.

Çağrı Merkezi:+(0) 216-517-2021

logo beyaz footer

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mega Transporter  , özel tasarım kasaları, ambalaj malzemeleri, hijyenik ambalajı ve profesyonel ve deneyimli kadrosu ile son model taşıma araçları ile ev, ofis ve yük taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İletişim

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır. 

Çağrı Merkezi
Whatsapp Destek Hattı