Ofis Taşıma

Kurumsal

Kurumsal

Ofis Taşıma Fiyatları 2022
Ofis Taşıma

Sektörün Öncü Firması

Mega Transporter Firmamız Tüm Türkiye de Ofis Taşıma hizmeti vermiş olup kuruluşundan bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışmış olup siz değerli müşterilerimize profesyonel destek sunmuştur. Firmamızın Kurumsal Referanslar sayfamızdan firmamız hakkında daha fazla detaylı bilgi olabilirsiniz.

Şirketimiz 1976 yılında başlamış olduğu Nakliye sektöründe gururla hizmet vermiş olup ve profesyonel bir donanımlarla hizmet vermektedir. Tecrübeli ekibimiz montaj ve de-montaj işlerinde gayet profesyonel olup eşyalarınıza hasarsız bir şeklide  nakliye işlemi sunabilmek  için özel olarak eğitilmiştir. Hijyeni ön planda tutan firmamız sağlığınızı en az sizin kadar düşünmekte ve eşyalarınızı da hijyen konusundaki hassasiyetimizle hijyenik paketleme malzemeleri kullanmaktadır.

Ofis Taşımacılığı
99%
Arşiv Taşımacılığı
97%
Antika Eşya Taşıma
90%
0

Kişilik Ekip

0 +

Ofis Taşıması

0

Araç filosu

0 %100

Müşteri Memnuniyeti

Sektörde Öne Çıkan Yönlerimiz

Gerekli İzin Belgeleri

Taşınma işlemlerini yasal olarak gerçekleştirmek için bazı belgelere ihtiyaç vardır. K3 yetki Belgesi, Faaliyet Belgesi, Marka Tescil Belgesi vb.

Zamanında Sevkiyat

Ofis taşıma işleminiz anlaşılan zamanda teslim edilir. Maddi kayıpların önüne geçmek için firmamız Zamanında sevkiyat yapmaktadır.

Sözleşmeli Taşınma

Taşıma işlemlerinde anlaştığınız firmayla Sözleşme yapınız aksi takdirde merdiven altı firmalarla çok fazla sorun yaşamanız muhtemeldir.

Son Model Araçlar

Eşyanıza özel araç tipleri ve Son model araçlarla taşıma hizmeti sunmaktayız. Bu sayede Eşyanız daha profesyonel biçimde taşınacaktır.

Montaj Hizmeti

Firmamızdan aldığınız her türlü işlemlerde mobilyalarınızı Profesyonel ekiplerle Sökme-Takma işlemlerinizi yapmaktayız.

Referanslar

Bazı yaptığımız Hizmetlerimiz Müşteri Temsilcimizle iletişime geçerek veya web sitemizde bulunan referanslar bölümünden alabilirsiniz.

Sözleşmeli Taşınma

Fiyat Teklifi

En iyi Paketleme

Zamanında Teslimat

Firmamızın Belgeleri

k3-belgesi
oda belge
Türk Patent Marka

Şirketimiz, Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen ev ve ofis taşımacılığı hizmeti veren ve kurumsal taşımacılık yapan firmalar için zorunlu olan, markası Türk Patent Enstitüsü tarafından onaylanmış ve İstanbul Ticaret Odası’na tescil edilmiş K3 yetki belgesine sahiptir. Ayrıca firmamız, taşımacılık sektöründeki olumsuzlukları gidermek (hem tüketicilere yapılan haksız muameleyi azaltmak hem de şirketin korsan ve amatör taşımacılık şirketleri ile mücadelesini azaltmak amacıyla) 2001 yılında kurulan Evden Eve Nakliyeciler  Derneği’nin kurucu üyesidir.

Mutlak Müşteri Memnuniyeti

Ücretsiz Ekspertiz Talep Formu

Taşınma İşlemleriniz varsa Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.

Çağrı Merkezi:+(0) 216-517-2021

logo beyaz footer

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mega Transporter  , özel tasarım kasaları, ambalaj malzemeleri, hijyenik ambalajı ve profesyonel ve deneyimli kadrosu ile son model taşıma araçları ile ev, ofis ve yük taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İletişim

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır. 

Çağrı Merkezi
Whatsapp Destek Hattı