Ofis Taşıma
Levent Ofis Taşıma
Levent Ofis Taşıma

Levent Ofis Taşıma

Levent ofis taşımataşımacılıkta kurumsal adreslerin başında gelir. Taşımacılıkta en zor alanların başında gelen, ofis ve fabrika taşımacılığıdır. Taşımacılık öncesi yapılacak hazırlıklar da nakliyat gününün rahat ve hızlı geçmesi için son derece önem taşır. Firmamız ev taşımacılığı da yapan deneyimli isimlerin başında gelir. Ev eşyalarının farklı sınıflarda olması, taşınma esnasında da farklı usullerin uygulanmasını gerekli kılar. Beyaz eşyalar, mobilyalar, antika eşyalar farklı şekillerle taşınmak zorundadır. Firmamız arandıktan hemen sonra müşteri temsilcilerimiz taşıma elemanlarımızı bilgilendirir. Bu sayede randevu verilen gün ve saatte ilgili yaşam alanında bulunulur. Eşyaların miktarı, niteliğine göre uygun sayıda koli ve taşıma malzemesi tedarik edilir. Firmamız ofis ve ev gibi yaşam alanlarını en kısa sürede taşıyan güvenilir nakliyat şirketlerinin başında yer alır.

Levent Ofis Taşımanın Zorlukları

Levent ofis taşımaofis taşımanın zorluklarını bilerek, ona göre önlem alan şirketlerin başında yer alır. Ofis eşyalarının kıymetli olması ve pek çoğunun da kolay bozulabilecek nitelikte elektronik eşyalardan oluşması deneyimli firmalardan destek alınmasını gerekli kılar. Taşınma öncesinde yapılacak pek çok hazırlık, bu eşyaların güvenli şekilde nakliyesi için önem kazanır. Elektronik eşyalar sarsıntıdan kolay şekilde etkilenecek olan özenle taşınması gereken eşyalardır. Elektronik eşyalar için sağlam malzemeden yapılmış olan kolilere ihtiyaç bulunur. Ayrıca, taşıma araçlarında hareket etmeyecek derecede korunaklı şekilde taşınması önerilir. Firmamız elektronik eşya taşımacılığında deneyimli şirketlerin başında gelir.

Levent Ofis Taşıma
Levent Ofis Taşıma

Levent Ofis Taşıma Şirketleri

Levent ofis taşımatecrübesi ve elemanlarının bilgisi ile öne çıkan şirketlerin başında gelir. Ofis eşyaları arasında printer, bilgisayar gibi eşyalar kadar kıymetli evraklar da önemli yer tutar. Bu evrakların yırtılıp, kaybolması maddi açıdan önemli zararlara sebep olur. Maddi açıdan bu zararlara sebep olmamak için alanında deneyimli olan şirketlerden destek alınması önerilir. Ofis taşımacılığında kurumsal hizmet ve rahat nakliyat için firmamızdan destek alınması tavsiye edilir. Ofis taşımacılığı öncesinde firmamız, taşınacak olan eşyaların envanterini çıkartır. Taşıma şirketimiz, eşyaları şirket görevlilerinin gözetiminde taşıyacaktır. Dikkatli ve titiz taşımacılık sayesinde eşyaların kaybolup, hasar alması önlenecektir.

Sigortalı Ofis Taşımanın Önemi

Levent ofis taşımasigortalı taşımacılık ile ofis eşyalarının hasar alma ihtimaline karşı güvence verecektir. Firmamız taşımacılıkta her türlü önlemi almasına rağmen istenmeyen ve ani gelişen bazı hasarlar için riski sorumluluk altına alır. Firmamız, eşya taşıma öncesinde yapacağı değerinde sigortalama işlemi ile eşyaların başına gelecek en ufak bir hasarı bile değerinde ve tam zamanında karşılayacaktır. Firmamız taşınma öncesinde yapacağı yaşam alanlarını ziyaretle eşyalar için değerinde sigorta bedeli çalışması yapar. Ücretsiz verilen eksper hizmeti ile eşyalar güncel değerinde sigortalanır. Firmamız fabrika taşımacılığı gibi zor taşınma konularında da hizmet sunar. En kıymetli demirbaşların özenle nakliyesi sağlanır. Bazı büyük eşyaların araç içerisinde hasar almaması için taşıma kamyonlarında sabitlenmesi gerekir. Firmamız özenle ve dikkatli taşımacılık hizmeti sunacaktır.

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti Sunan Firmalar

Levent ofis taşıma, yüksek katlı binalar ile dar sokak ve apartman girişlerinden hızlı ve rahat nakliyat hizmeti sunar. Bazı nakliyat şirketleri yüksek katlı binalardan eşya nakliyesi hizmetini sunamazlar. Bunun en önemli sebebi, asansörlü taşıma sistemlerine sahip olmayışlarıdır. Yüksek katlı binalara, uzayan merdivenli sistemlerimiz sayesinde en kısa sürede ve rahat nakliyat hizmeti sunulur. Firmamız, son sistem teknolojiye sahip olan taşıma araçları ile sorunsuz ve kolay nakliyat hizmetini sunar. Keyifli ve huzurlu taşımacılık hizmeti için nakliyat şirketimizden destek alınması önerilir. Plazaların yüksek katlarında bulunan ve dar iş hanı girişlerine sahip olan ofislerin en rahat ve profesyonel şekilde nakliyesi sağlanır.

Uygun Fiyatlı Levent Ofis Taşıma Hizmeti

Levent ofis taşımauluslararası taşımacılık standartlarına uygun nakliyatı en uygun fiyatlarla sunan işletmelerin başında gelir. Bazı büyük dolap ve gardıropların demontesi ve ardından kurulum işlemi marangozluk hizmeti gerektiren işlemlerdir. Firmamız bu türlü durumlarda marangozluk işlerinden anlayan elemanlarla hızlı ve güvenilir hizmet sunar. Marangozluk hizmeti için ek ücret talep edilmeyecektir. Avizelerin sökülüp takılması gibi işler de elektrikçi çağırmayı gerektiren işlerdir. Firma elemanlarımız avizelerin de sökülüp takılması gibi işleri rahatlıkla yapar. Bu türlü işler için firmamızdan destek alındığında elektrikçi çağırmaya gerek duyulmaz.

5/5
Neden Mega Transporter?

Şirketimiz 1976 yılından beri En iyi kalitede hizmet vermekte olup Deneyimli  ve profesyonel ekiplerle  çalışmaktadır. Taşınma işleminiz varsa iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz Talep Formu
Uzman Ekipler

Ekiplerimiz Uzun yıllar boyunca bizle çalışmış olmakla beraber Ofis Taşıma alanında eğitim almaları eşyalarınızı son derce iyi taşımış oluyor.

En iyi Paketleme

Uzaman Ekipler Tarafından Eşyalarınız Paketlenmiş olup herhangi bir zarar almamış olup kaliteli bir hizmet gerçekleştiririz.

Sözleşmeli Taşınma

Ofis eşyalarınız zarar görme durumları yaşanmaması için sigortalayarak güvence altına alınmaktadır.

Taşınma İşlemleriniz varsa Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.
Çağrı Merkezi:+(0) 216-517-2021
logo beyaz footer

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mega Transporter  , özel tasarım kasaları, ambalaj malzemeleri, hijyenik ambalajı ve profesyonel ve deneyimli kadrosu ile son model taşıma araçları ile ev, ofis ve yük taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İletişim

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır. 

Çağrı Merkezi
Whatsapp Destek Hattı