Ofis Taşıma
Müze Taşımacılığı
Müze Taşımacılığı

Müze Taşımacılığı

Müze Taşımacılığıı Hizmetlerinde 2022 Yaz Kampanyası Başladı.


Müzenizde Bulunan eşyaların taşınması için gerekli olan donanımlarımızın hepsi bulunmaktadır.
Müze Taşımacılığı için VIP taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Detaylı bilgi için hemen iletişim sayfamızı tıklayabilirsiniz.

Müze taşımacılığıdeneyim gerektiren konuların başında gelir. Müzelerdeki eşyaların kıymetli olması taşımacılıkta da özen gerektiren hususlardır. Müzelerin bir yerden başka bir yere taşınması, kazı sonrasında çıkan eserlerin müzeye taşınması uzman nakliyat hizmeti gerektirir. Bu denli yüksek değerli eşyaların taşınması için müze taşımacılığı hizmeti sunan firmalardan hizmet alınması önerilir. Firmamız antika eşya taşımacılığında olduğu gibi müze taşımacılığında da profesyonel kuruluşların başında gelir. Müze eşyalarının farklı dönemlere ait olması, yıllanmış ve yıpranmış olmaları özel korunaklı ambalajlar içerisinde taşınmasını gerekli kılar. Denizden çıkan batık eserlerin taşınması için özel ambalajlar gerekirken; yer altından çıkan kalıntılar için farklı taşıma usulleri gerekir. Bu konuda bilgi sahibi olan firmalardan hizmet alınması eski eserlerin zarar görmemesi için önem taşır.

Müze Taşıma
Müze Taşıma

Profesyonel Müze Taşımacılığı

Müze taşımacılığıprofesyonel hizmet gerektirir. Müze taşımacılığında tecrübeli olan firmamız, nakliyat öncesinde taşınacak olan müzeyi ziyaret eder. Taşınacak olan eşyaların miktar ve özellikleri taşıma kolisi tedarik edilmesi açısından son derece önem taşır. Müze eşyalarının özenle taşınması için titiz ve dikkatli yaklaşımları olan elemanlardan destek alınmalıdır. Firma çalışanlarımız işinde tecrübeli ve son derece dikkatli kişilerdir. Herhangi bir taşıma şirketinden müze taşımacılığı konusunda hizmet almak ciddi maddi hasarlara sebep olur.

Tarihin eski dönemlerine ait bu kalıntılara verilecek en ufak bir hasar, manevi açıdan da son derece büyük kayıplara yol açar. Ucuz taşımacılık hizmeti sunduğunu iddia eden firmaların detaylı araştırılması gerekir. Bu firmaların pek çoğu işinde usta olmayan taşıma elemanları ile niteliksiz nakliyat hizmeti sunar. Bu durum, eşya hasarlarına da yol açabilir. Firmamız uzun yıllar taşımacılık yapan deneyimli ekiple hizmet sunan firmalardandır.

Müze taşımacılığı esnasında her eşya hakkında detaylı bilgi edinilir. Nakliyata başlamadan önce müzede görevli bir yetkili gözetiminde eşyalar taşınır. Bazı eşyaların tutma şekilleri bile nakliyat esnasında önem kazanır. Müzelerde yer alan cam ya da porselen eşyalar, tahta ya da tekstil ürünleri özenle taşınmak zorundadır. Her biri farklı usullerde camekânlı alanlarda muhafaza edilen bu eşyalar, farklı şekillerde taşınır. Nakliyat araçlarına yerleştirilen bu eşyaların sarsılmadan gitmesi son derece önem taşır. Araçlarda bu türlü eşyaların sabitlenmesi, hasar almadan nakliyesi için son derece önemli konulardır.

Müze Taşımacılığı
Müze Taşımacılığı

Sigortalı Müze Taşıma Yapan Nakliyat Şirketleri

Müze taşımacılığı hizmeti sunan nakliyat şirketlerinin sigortalı taşımacılık hizmeti ile eşyaları taşıması gerekir. Sigortalı taşımacılık sayesinde eşyaların değerinde sigortalanması söz konusudur. Firmamız bu nedenle taşımacılık öncesi, eksper hizmeti sunar. Eşyaların piyasa koşullarında sigortalanması, olabilecek hasarların da tam değerinde ödenmesi için önem taşır. Firmamız, ücretsiz eksper hizmeti ile eşyaları piyasa koşullarında fiyatlandırır. Olabilecek en ufak bir hasar bile tam değerinde ve zamanında ödenir. Antika eşyaların değerinde fiyatlandırılması uzmanlık isteyen konuların başında gelir. Firmamız uzman eksper hizmeti ile dürüst yaklaşımlara sahip olan işletmelerin başında gelir.

Kurumsallığın Önemi

Müze taşımacılığı gibi zor ve teknik bilgi gerektiren taşımacılık konuları kurumsal firmalardan alınması gereken hizmetlerdir. Kurumsallık gereği eşyaların değerinde fiyatlandırılması, yapılan hizmetin ayrıntılı olarak taşıma sözleşmesinde yazılması gerekir. Firmamız bu konularda deneyimli ve hassas yaklaşımlara sahip olan işletmelerdir. Araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılır. Araçları kullanan şoförlerimiz, alanında deneyimli olan kişilerdir. Taşıma elemanlarımız çözüm odaklı yaklaşımlara sahiptir. En zor taşınma koşullarına sahip olan yerlerde bile kısa sürede nakliyat hizmeti verilir. Uygun fiyatlı ve kaliteli taşımacılık için firmamızın tercih edilmesi tavsiye edilir.

 

Diğer Hizmetlerimiz
✅Müze Taşıma ✅ Profesyonel Müze Taşıma Hizmeti
✅K3 Yetki Belgesi 2022✅ Müze Taşıma Güncel 2022
✅Profesyonel Paketleme✅En Çok Müze Taşıma Hizmeti Sunan Firmayız
1976’dan Beri Taşıma Hizmeti✅Evden Eve Nakliyeciler Derneği Kurucu Üyesi
Müze Taşımacılığı
5/5
Neden Mega Transporter?

Şirketimiz 1976 yılından beri En iyi kalitede hizmet vermekte olup Deneyimli  ve profesyonel ekiplerle  çalışmaktadır. Taşınma işleminiz varsa iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz Talep Formu
Uzman Ekipler

Ekiplerimiz Uzun yıllar boyunca bizle çalışmış olmakla beraber Ofis Taşıma alanında eğitim almaları eşyalarınızı son derce iyi taşımış oluyor.

En iyi Paketleme

Uzaman Ekipler Tarafından Eşyalarınız Paketlenmiş olup herhangi bir zarar almamış olup kaliteli bir hizmet gerçekleştiririz.

Sözleşmeli Taşınma

Ofis eşyalarınız zarar görme durumları yaşanmaması için sigortalayarak güvence altına alınmaktadır.

Taşınma İşlemleriniz varsa Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.
Çağrı Merkezi:+(0) 216-517-2021
logo beyaz footer

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mega Transporter  , özel tasarım kasaları, ambalaj malzemeleri, hijyenik ambalajı ve profesyonel ve deneyimli kadrosu ile son model taşıma araçları ile ev, ofis ve yük taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İletişim

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır. 

Çağrı Merkezi
Whatsapp Destek Hattı