Ofis Taşıma

Ofis Depolama

Ofis Depolama

Ofis Depolama

Mega Transpoter olarak ofis depolama alanında yurtiçinde birçok başarıya ulaşan ve sürekli gelişime devam ederek sektörde isminden bahsettirecek konuma gelmek için müşteri memnuniyetine yüksek önem vermekteyiz. Ofis ürünlerinizin depolamasını sizler için kolay hale getirmekteyiz. Depolama sektöründe özel alanlarımız sayesinde sizler için en güvenilir alanları tesis etmekteyiz. Kurumsal kadromuz sayesinde sektörde yer alan diğer rakiplerimizin daha önünde yer almaktayız. Sigortalı ofis depolama hizmetimiz sayesinde müşterilerimizin ürünlerini alanlarımızda her türlü oluşabilecek duruma karşı güvence sağlamaktayız.

Uygun fiyatlı ofis depolama için firmamız tüm özellikleri sizlere sağlamaktadır. Ürünleriniz depolamaya özgü olarak paketlenmekte, sizlere özel olarak temizlenen alanlara kategorilere uygun olarak yerleştirilmesi sağlanmaktadır.

Ofis Taşıma

Depolama hizmeti öncelikle sizlerin eşyalarınızın belirlen süre boyunca firmamız tarafından özenli alanlarda saklanmasıdır. Mega Transpoter olarak sektörde 1997 yılından itibaren depolama ve nakliye alanında hizmet vermekteyiz. İstanbul ofis taşıma hizmetimizi sizler en iyi şekilde sunabilmek adına gen ve dinamik çalışan kadromuz ile sizlere hizmet etmekteyiz.  Depolarımız tamamen 7/24 olarak güvenlik sağlanan alanlardan oluşmaktadır. Bu alanlarda sizlere özel olarak tahsis edilen alanların belirli periyodlarda kontrolleri sağlanarak eşyalarınızın güvence altında olduğunun teminatı sağlanır.

Mega Transpoter olarak sektörde kurumsal olmayan ve düzensiz işler yapan firmalara göre tamamen kurumsal olarak olan işleyişimiz ile Türkiye’de ofis depolama hizmetiniz sizlere sunmaktayız.

İstanbul ofis taşıma hizmetini tamamen genç ve müşteri memnuniyetine önem veren, baştan sonra alanında eğitimli personelimiz ile yapmaktayız. Depolama işlemlerinde özellikle firma seçimi çok büyük önem arz etmektedir. Mega Transpoter olarak sektörde yepyeni bakış açılarımız ile, sektörün lideri olarak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız. Geleneksel müşteri memnuniyetini, güncel teknoloji ve deneyimlerimiz ile birleştirerek büyü başarılar elde ettik. Ofis depolama alanında sizlerin tüm malzemelerini, masalar, dolaplar ve elektronik ürünlerinizi özenli paketler içinde taşımaktayız.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Taşınma işlemi öncesine Eşyalarınız özel olarak sigortalanıyor. Çoğu merdiven altı firmalar ise eşyaları sigortaladıklarını belirtiyor fakat  olayın iç yüzü hiç belirtildiği şekilde değildir. Merdiven altı firmaların yaptıkları sigorta aracın yol giderken kaza yapması, doğal afet vb. işlemleri kapsamaktadır fakat Mega Transporter yaptığı sigorta taşıma işlemi sırasında zarar gelen eşyaları sigorta kapsamaktadır.  

Neden Mega Transporter?

Şirketimiz 1976 yılından beri En iyi kalitede hizmet vermekte olup Deneyimli  ve profesyonel ekiplerle  çalışmaktadır. Taşınma işleminiz varsa iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz Talep Formu

Uzman Ekipler

Ekiplerimiz Uzun yıllar boyunca bizle çalışmış olmakla beraber Ofis Taşıma alanında eğitim almaları eşyalarınızı son derce iyi taşımış oluyor.

En iyi Paketleme

Uzaman Ekipler Tarafından Eşyalarınız Paketlenmiş olup herhangi bir zarar almamış olup kaliteli bir hizmet gerçekleştiririz.

Sözleşmeli Taşınma

Ofis eşyalarınız zarar görme durumları yaşanmaması için sigortalayarak güvence altına alınmaktadır.

Taşınma İşlemleriniz varsa Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.

Çağrı Merkezi:+(0) 216-517-2021

logo beyaz footer

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mega Transporter  , özel tasarım kasaları, ambalaj malzemeleri, hijyenik ambalajı ve profesyonel ve deneyimli kadrosu ile son model taşıma araçları ile ev, ofis ve yük taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İletişim

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır. 

Çağrı Merkezi
Whatsapp Destek Hattı