Ofis Taşıma

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşıma

Ofis taşımacılığı iş yerlerinin belirli konumlar da yer alan (masa, sandalye, dolap vb.) ürünlerinin istenilen konuma taşınmasını sağlayan işlemlerin tümüdür. Bu işlemler öncelikli olarak eşyaların paketlenmesi, taşınması, yüklenmesi ve istenilen konuma paketli olarak teslim edilmesidir. Tüm firmaların bu hizmeti profesyonel olarak alması önemli bir husustur. Taşınacak olan malzemeler firma için önem arz etmektedir.

Tüm Türkiye’de ofis taşımacılığı hizmeti yapan Mega Transfer olarak kurumsal ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. İstanbul ofis taşımacılığı hizmetini profesyonel ekibimiz ile sizlere sunmaktayız. Bununla beraber tüm ofis türleriniz için geniş araç filomuz istediğiniz türden seçim yapma olanağını sağlamaktadır. Taşıma ve ürünlerin paketlenmesi konusunda üst düzey bilgi birikimine sahip olan ekiplerimiz sayesinde ofis eşyalarınızı güvenle istediğiniz konuma götürülmesini sağlamaktayız.

Mega Transporter olarak sektörde hizmet veren kurumsal olarak işlem yapan firmalardanız. Sektörün işlem hacmi sebebiyle birçok kurumsal olmayan merdiven altı firmalar bulunmakta, ofis malzemelerinize zararlar verilebilmekte ve eşya kayıplarına yol açabilir. Bu yüzden sizlerde ofis işlemlerinizde Mega Transporter’ı tercih ederek güvenceli işlem yapabilirsiniz.

Ofis Taşıma

İstanbul içinde ofis taşımacılığı hizmetini kurumsal firmalardan almak birçok şirketin dikkat ettiği noktalardan bir tanesidir. Özellikle güvenilir ofis taşıma hizmeti için sektörde birçok araştırmaya gerek kalmasan sizlere Mega Transpoter olarak tam güvence en uygun ofis taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Türkiye ofis taşıma hizmeti ile de istediğiniz tüm illerden taşıma hizmetini sizlere sunmaktayız.

Mega Transpoter olarak kurumsal ofis taşıma hizmetini sizlere en iyi şekilde sunabilmek adına tamamen yenilenmiş alanında tecrübeli ekibimiz, güncel olarak taşıma işlemine en uygun ofis taşıma araçları ile hizmet sunmaktayız. Türkiye bulunan ofis sayısı ve taşıma anlamında çok aktif olarak taşıma işlemi yapıldığından ötürü, kurumsal olmayan merdiven altı hizmet veren firmalar mevcuttur. Bu firmalar çok ucuza ofis taşıma hizmeti sunduklarını belirtmelerine rağmen sizlere güvence veremezler. Resmi olarak taşıma hizmeti yapamazlar. Mega Transpoter olarak sizlere güvenilir, uygun fiyatlı ofis taşıma hizmeti sunmaktayız.

Mega Transpoter olarak Türkiye ve İstanbul ana merkezimiz olarak ofis taşıma hizmetini sizlere sunmaktayız. Ofis taşıma şirketlerin yeni mekanlarına taşınmasında ürünlerinin özenli ve profesyonel bir biçimde paketlenmesinden taşınması ve yeni ofise yerleştirilmesine kadar birçok aşamadan oluşmaktadır. Bu adımların her biri için uzman ekipler ve ofis taşıma için uygun araçlar gereklidir. Eşyaların paketlenmesi en önemli adımlardandır. Ürünlerin taşıma ve yerleştirme aşamalarında zararlardan korumak adına strafor köpük, havalı naylon ile kaplanması gerektiğinde özel ahşap kutularda taşınması gerekmektedir. Mega Transporter olarak tüm profesyonel ofis taşıma ekipmanlarına sahibiz. Sektörde uygun fiyatlı ofis taşıma hizmetini alabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sektörde yer alan birçok merdiven altı firmaya karşı tedbirli olmanızı Mega Transpoter ekibine ve kurumsal firmamıza danışmadan ofis taşıma işlemi yapmamanızı tavsiye ederiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Taşınma işlemi öncesine Eşyalarınız özel olarak sigortalanıyor. Çoğu merdiven altı firmalar ise eşyaları sigortaladıklarını belirtiyor fakat  olayın iç yüzü hiç belirtildiği şekilde değildir. Merdiven altı firmaların yaptıkları sigorta aracın yol giderken kaza yapması, doğal afet vb. işlemleri kapsamaktadır fakat Mega Transporter yaptığı sigorta taşıma işlemi sırasında zarar gelen eşyaları sigorta kapsamaktadır.  

Neden Mega Transporter?

Şirketimiz 1976 yılından beri En iyi kalitede hizmet vermekte olup Deneyimli  ve profesyonel ekiplerle  çalışmaktadır. Taşınma işleminiz varsa iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz Talep Formu

[metform form_id="509"]

Uzman Ekipler

Ekiplerimiz Uzun yıllar boyunca bizle çalışmış olmakla beraber Ofis Taşıma alanında eğitim almaları eşyalarınızı son derce iyi taşımış oluyor.

En iyi Paketleme

Uzaman Ekipler Tarafından Eşyalarınız Paketlenmiş olup herhangi bir zarar almamış olup kaliteli bir hizmet gerçekleştiririz.

Sözleşmeli Taşınma

Ofis eşyalarınız zarar görme durumları yaşanmaması için sigortalayarak güvence altına alınmaktadır.

Taşınma İşlemleriniz varsa Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.

Çağrı Merkezi:+(0) 216-517-2021

logo beyaz footer

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mega Transporter  , özel tasarım kasaları, ambalaj malzemeleri, hijyenik ambalajı ve profesyonel ve deneyimli kadrosu ile son model taşıma araçları ile ev, ofis ve yük taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İletişim

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır. 

Çağrı Merkezi
Whatsapp Destek Hattı