Ofis Taşıma

Otel Taşıma

Otel Taşıma

Otel Taşıma

Otel taşıma hizmeti firmalar için büyük zorluklar içerdiği düşünülen özellikle müşterilerin ürünlerinin sağlam ve yerleştirme düzenine uygun olarak yerleştirilmesi çok önemlidir. Mega Transpoter olarak birçok büyük uygun fiyatlı otel taşıma işlemlerini başarıyla gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Otel nakliye alanında sektörde en çok tercih edilen firmalardan biriyiz. Bunun en büyük sebeplerinden birisi müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutmak, uygun fiyatlı otel taşıma hizmeti, sigortalı otel nakliyesi ve daha birçok ek özelliği sizlerin hizmetine sunduk.

Otel taşıma hizmeti nasıl yapılır?

Hizmetimiz öncelikli olarak müşterimiz ile anlaşmadan başlamakla beraber, alan belirlenmesi, taşınacak ürünlerin seçimi ve araç tercihleri yapılmasının ardından paketlenerek işleme başlanmaktadır. Taşınma sonrasında yerleşimler müşterinin isteklerine uygun olarak yapılmakta ve montajların tamamı profesyonel ekibimiz ile uygulanmaktadır.

Ofis Taşıma

Mega Transpoter Otel taşıma hizmetini sizlere, sektörde hizmetin en iyi sağlayıcısı olarak, alanında en iyi ekibe sahibiz. Sektörde bu hizmeti kapsamlı olarak veren firmamız sizlere bu alanda birçok hizmet sunmaktadır. Tüm ürünlerinizin paketlenmesini ekiplerimiz ile  yapmakta böylelikle eşyalarınızın güvenli bir biçimde taşınması sağlanır.

Sigortalı Otel Taşıma

Mega Transpoter yapılacak tüm taşıma, paketleme ve yükleme işlemlerinde belirli şartlara bağlı olarak yaşanacak tüm olumsuz durumlara karşı olarak sigortalıdır.

Ucuz Otel Taşıma

Sektöründe hem lider konumda olarak Mega Transpoter sizlere en kaliteli otel taşıma hizmetini uygun fiyatlı olarak sunmaktayız.

Profesyonel Otel Taşıma

Ekibimiz alanında birçok deneyime sahip olmakla beraber, her taşıma işlemi öncesinde belirli eğitimler verilmekte ve iş akışı açıklanmaktadır.

Otel  olan odalar, koridorların ve ofislerin ekspertizini çıkartarak otelde taşıma işinden sorumlu olan kişiye ekspertiz raporu teslim edilir. Bu aşamadan sonra paketleme aşamasına geçirilmiş olur. Taşıma yapılacak ürünler paketlenmesi ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Ekiplerimiz paketleme işlemlerini en iyi şekilde yaptıktan sonra uygun fiyatlı otel taşıma işlemini araçlarına yüklenmesi yapılmaktadır.

Mega Transpoter olarak Türkiye ucuz otel taşımacılığı hizmetini sizlere genç, dinamik ve sektörde uzun yıllardır edinilmiş tecrübeler ile sunmaktayız. Sizlerde bizden sigortalı otel taşıma hizmeti almak için iletişime geçebilirsiniz. En isi otel taşımacılığı hizmetini sizlere sunacağımızdan emin olabilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Taşınma işlemi öncesine Eşyalarınız özel olarak sigortalanıyor. Çoğu merdiven altı firmalar ise eşyaları sigortaladıklarını belirtiyor fakat  olayın iç yüzü hiç belirtildiği şekilde değildir. Merdiven altı firmaların yaptıkları sigorta aracın yol giderken kaza yapması, doğal afet vb. işlemleri kapsamaktadır fakat Mega Transporter yaptığı sigorta taşıma işlemi sırasında zarar gelen eşyaları sigorta kapsamaktadır.  

Neden Mega Transporter?

Şirketimiz 1976 yılından beri En iyi kalitede hizmet vermekte olup Deneyimli  ve profesyonel ekiplerle  çalışmaktadır. Taşınma işleminiz varsa iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz Talep Formu

Uzman Ekipler

Ekiplerimiz Uzun yıllar boyunca bizle çalışmış olmakla beraber Ofis Taşıma alanında eğitim almaları eşyalarınızı son derce iyi taşımış oluyor.

En iyi Paketleme

Uzaman Ekipler Tarafından Eşyalarınız Paketlenmiş olup herhangi bir zarar almamış olup kaliteli bir hizmet gerçekleştiririz.

Sözleşmeli Taşınma

Ofis eşyalarınız zarar görme durumları yaşanmaması için sigortalayarak güvence altına alınmaktadır.

Taşınma İşlemleriniz varsa Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.

Çağrı Merkezi:+(0) 216-517-2021

logo beyaz footer

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mega Transporter  , özel tasarım kasaları, ambalaj malzemeleri, hijyenik ambalajı ve profesyonel ve deneyimli kadrosu ile son model taşıma araçları ile ev, ofis ve yük taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İletişim

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır. 

Çağrı Merkezi
Whatsapp Destek Hattı