Ofis Taşıma

Plaza Taşıma

Plaza Taşıma

Plaza Taşımacılığı

Belirli oranda büyümüş şirketlerin çok katlı iş yerlerine plaza denilmekle beraber her katında farklı firmalarda çalışma gösterebilir. Alanında en iyi personelimiz, tamamen genç ve dinamik ekibimiz güncel taşıma ekipmanlarımız ile sizlere en iyi Plaza Taşıma hizmetini sağlamaktayız. Mega Transpoter plaza taşıma işlerimizi öncelikli olarak taşıma yapılacak olan firmanın sektörüne bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bilişim alanında yer alan firmalar için özel taşıma hizmetimiz ve server taşıma vb. hizmetlerimiz ile tamamen sigortalı plaza taşıma işlemi yapmaktayız. Uygun fiyatlı plaza nakliyesi için bizlerden kaliteli, özgün taşıma araçlarımız sayesinde taşıma esnasında yaşanacak tüm sorunları minimuma indirmekteyiz.

Mega Transpoter olarak sizlere sigortalı plaza taşıma alanında alacağınız tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. İstanbul plaza nakliye ve tüm Türkiye plaza taşıma için bizlere uğramadan hizmet almamanızı tavsiye ederiz.

Ofis Taşıma

Mega Transpoter yıllardır verdiği değerli taşıma hizmetini bir adım daha öteye götürerek sizlere plaza taşıma hizmetini sunmaktadır. Plaza nakliye işlemini sektörde nadir olarak işlemlere dahil eden firmamız genç ve dinamik personelinin yanı sıra plaza taşıma araçlarımız ile sizlerin tüm ofis malzemelerini güvenilir bir şekilde paketleme, taşıma ve yükleme işlemlerini en özel biçimde yapmaktadır. İstanbul plaza taşıma işlemini 1976’dan beri verdiğimiz nakliyat işlemlerinden biri olduğunu bu alanda kurumsal olarak tek hizmet vermekten gurur duymaktayız. Sektörde yer alan birçok merdiven altı firmaya karşılık olarak uygun fiyatlı plaza taşıma  işlemleriniz için bizler ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türkiyenin öncü nakliyat firması olarak sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Nakliyat işlemlerinin en çok tercih edilen İstanbul plaza taşıma hizmetini sizlere sunmaktayız. Türkiye’nin tüm illerinden sizlere plaza nakliyat işlemlerini karşılamakta olup tamamen özgün işlemlerimiz sayesinde sektörde güvenilir firma olarak bilinmekteyiz. Uygun fiyatlı plaza taşıma işlemlerinde öncelik olarak taşınacak firmaya gidilerek gerekli olan paketleme işlemleri yapılır. Paketlemeler ürün çeşitlerine göre yapılmakla beraber, taşıma için de özel araçlar kullanılmaktadır. Firmamız taşıma konusunda personellerine eğitim veren tek nakliyat firması olmakla beraber kurumsal alanda en çok tercih edilen sektör lideri olarak yer alıyoruz.

Sizlerde kurumsal olarak plaza taşımacılığı alanında hizmet almak için bizlere web sitemiz üzerinde yer alan iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Taşınma işlemi öncesine Eşyalarınız özel olarak sigortalanıyor. Çoğu merdiven altı firmalar ise eşyaları sigortaladıklarını belirtiyor fakat  olayın iç yüzü hiç belirtildiği şekilde değildir. Merdiven altı firmaların yaptıkları sigorta aracın yol giderken kaza yapması, doğal afet vb. işlemleri kapsamaktadır fakat Mega Transporter yaptığı sigorta taşıma işlemi sırasında zarar gelen eşyaları sigorta kapsamaktadır.  

Neden Mega Transporter?

Şirketimiz 1976 yılından beri En iyi kalitede hizmet vermekte olup Deneyimli  ve profesyonel ekiplerle  çalışmaktadır. Taşınma işleminiz varsa iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Uzman Ekipler

Ekiplerimiz Uzun yıllar boyunca bizle çalışmış olmakla beraber Ofis Taşıma alanında eğitim almaları eşyalarınızı son derce iyi taşımış oluyor.

En iyi Paketleme

Uzaman Ekipler Tarafından Eşyalarınız Paketlenmiş olup herhangi bir zarar almamış olup kaliteli bir hizmet gerçekleştiririz.

Sözleşmeli Taşınma

Ofis eşyalarınız zarar görme durumları yaşanmaması için sigortalayarak güvence altına alınmaktadır.

Taşınma İşlemleriniz varsa Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.

Çağrı Merkezi:+(0) 216-517-2021

logo beyaz footer

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mega Transporter  , özel tasarım kasaları, ambalaj malzemeleri, hijyenik ambalajı ve profesyonel ve deneyimli kadrosu ile son model taşıma araçları ile ev, ofis ve yük taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İletişim

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır. 

Çağrı Merkezi
Whatsapp Destek Hattı