Ofis Taşıma

Şehirler Arası Ofis Taşıma

Şehirler Arası Ofis Taşıma

Şehirler Arası Ofis Taşıma

Mega Transpoter olarak sizlere istediğiniz şehirden eşyalarınızın alınarak şehirler arasında taşıma işlemlerini sizlere yıllardır sunmaktayız. Sektörde en iyi şehirler arası nakliyat firması olarak rakiplerimize gerek kuruluş yılımız gerek alanında profesyonel ekibimiz ile hizmetimizin kalitesini arttırarak devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına yaptığımız tüm işlemlerde sizlerin taleplerinizi yerine getirmeye çalışmaktayız. Uygun fiyatlı şehirler arası taşıma yaparak Türkiye’nin her yerinden sizler için nakliyat yapıyoruz İstenilen şehirlere taşıma yapabilmek adına uzun yollar için özel araçlarımız ve eşyalarınızın yerleştirilmesi için özel ekiplerimiz ile teslimlerini yapmaktayız. Ucuz şehirler arası ofis taşıma işlemi için bizlere ulaşarak fiyatlandırma hakkında bilgi alabilirsiniz.  Sektörde birçok kurumsal olmayan firmaya rağmen en çok tercih edilen firmayız.

Ofis Taşıma

Şehirler arası uygun fiyatlı taşıma hizmetleri  Mega Transpoter olarak sizlere sağlamaktayız. Türkiye’nin 81 ili içim nakliyat hizmetini sağlamaktayız. Firma olarak 1976 yılından itibaren şehirler arası nakliyat hizmetimiz sayesinde şimdi sektörde ilk sıralarda yer almaktan gurur duymaktayız. Bu kazanımı elde edebilmek adın uygun fiyatlı şehirler arası ofis taşıma hizmetinde belirli standartları getirdik. Bu standartlar sayesinde işlerimizin her biri takip edilebilir ve aşamaların ne olduğunu belirledik. Bu sayede tüm taşıma alanında firmalara büyük farklar açarak en çok tercih edilen şehirler arası ofis taşıma firması kabul edildik.  Sizlerde sigortalı şehirler arası nakliyat alanında hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizler ile iletişime geçerek ucuz şehirler arası ofis taşıma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


Şehirler arası ofis taşıma
işlemi adımları öncelik olarak müşterimizden aldığımız randevu saatinde ekip arkadaşlarımız taşınacak olan malzeme listesini almak adına meskene gitmektedirler. Ekiplerimiz tüm ürünlerin durumlarını ve miktarını not alarak sizlerin onayı ile bir nüshası sizlere teslim edilmektedir. Bu sayede sizlerin eşyaları taşındıktan sonra teslim kâğıdı ile sayım yapabilir kontrol edebilirsiniz. Sigortalı şehirler arası ofis taşıma işlemi sayesinde güvenilir işlem gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmetlerin hepsi sizlere sunacağımız fiyatların içeresinde yer almaktadır. Bu kadar özelliği sizlere ucuz şehirler arası ofis taşıma hizmetinde ek ücret ödemeden yararlanma imkânı sağlamaktayız.

Mega Transpoter olarak sizlere 1976 yılından itibaren taşıma hizmetini sektörde her daim gelişerek ve müşteri memnuniyetini arttırarak devam ettik. Sektörde en çok tercih edilmemizin sebebi ise tamamen müşteri memnuniyetidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Taşınma işlemi öncesine Eşyalarınız özel olarak sigortalanıyor. Çoğu merdiven altı firmalar ise eşyaları sigortaladıklarını belirtiyor fakat  olayın iç yüzü hiç belirtildiği şekilde değildir. Merdiven altı firmaların yaptıkları sigorta aracın yol giderken kaza yapması, doğal afet vb. işlemleri kapsamaktadır fakat Mega Transporter yaptığı sigorta taşıma işlemi sırasında zarar gelen eşyaları sigorta kapsamaktadır.  

Neden Mega Transporter?

Şirketimiz 1976 yılından beri En iyi kalitede hizmet vermekte olup Deneyimli  ve profesyonel ekiplerle  çalışmaktadır. Taşınma işleminiz varsa iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz Talep Formu

Uzman Ekipler

Ekiplerimiz Uzun yıllar boyunca bizle çalışmış olmakla beraber Ofis Taşıma alanında eğitim almaları eşyalarınızı son derce iyi taşımış oluyor.

En iyi Paketleme

Uzaman Ekipler Tarafından Eşyalarınız Paketlenmiş olup herhangi bir zarar almamış olup kaliteli bir hizmet gerçekleştiririz.

Sözleşmeli Taşınma

Ofis eşyalarınız zarar görme durumları yaşanmaması için sigortalayarak güvence altına alınmaktadır.

Taşınma İşlemleriniz varsa Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.

Çağrı Merkezi:+(0) 216-517-2021

logo beyaz footer

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mega Transporter  , özel tasarım kasaları, ambalaj malzemeleri, hijyenik ambalajı ve profesyonel ve deneyimli kadrosu ile son model taşıma araçları ile ev, ofis ve yük taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İletişim

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır. 

Çağrı Merkezi
Whatsapp Destek Hattı