Ofis Taşıma

Server Taşıma

Server Taşıma

Server Taşıma

Kurumsal firmaların yeni bir ofise geçmesinin asıl başlangıcı server taşıma işlemidir. Şirketlerin ana iskeletini oluşturan bu yapılar tüm bağlantıları ve kaynakları içermektedir. Mega Transpoter olarak BT altyapınızı tamamen alarak sizlerin yeni ofisinizde yerleşimine kadar yapmaktayız. Server taşıma işlemi için ekiplerimiz genel tüm bağlantılarınızı özel olarak düzenlemekte ve paketlemeden önce sizlere bağlantı bilgileri verilmektedir. Bu işlemlerin ardından server hassas cihazlar olduğundan ötürü özel paketleme işlemlerini sizler için yapmaktayız. Server nakliye işlemlerinizi en uygun biçimde yapmak içim alanında uzman ve server taşıma koşunda tecrübeli personellerimiz sayesinde sizlere sorunsuz hizmet sağlamaktayız. Sektörde kurumsal olmayan bu işlemi yaparak sizlere yüzlerce dolarlık zararlara uğratacak firmalara karşı dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.  

Ofis Taşıma

Serverler kurumsal olan firmalarda bilgisayar ağlarında diğer ağ bileşenlerinin erişim sağladığı genelde belirli ağırlıkları ve birçok ağ ürününü içerisinde barındıran yapılardır. Firmalar server dolaplarını yeni ofislerine taşırken Mega Transpoter tercih etmektedirler. Bizi tercih etmelerinin en büyük sebeplerinden birkaçı şöyledir;

1 – Uygun fiyatlı server taşıma

Mega Transpoter olarak 1976’dan beri sizlere en uygun fiyatla taşıma işlemleri sağlamaktayız. Ucuz sunucu nakliyesi için bizlere ulaşabilirsiniz.

2 – Sigortalı Server Taşıma

Yapılacak olan işlemlerin her biri tamamen Mega Transpoter güvencesi ile yapılmaktadır. Bizler tarafından belirtilen koşullara bağlı olarak tüm sorunlarınıza sigorta vermekteyiz.

3- Neden Mega Transpoter:

Güvenilir, uygun fiyat, sigortalı taşıma ve kurumsal işlemler.

Firmalara Mega Transpoter olarak sağladığımız hizmetler arasında server taşımayı sizlere profesyonel ekibimizi ile yapmaktayız. Eşya taşımadan başlayan 1976’dan beri devam eden firmamız güncel tüm taşıma işlemlerini yapmaktayız. Server kabini nakliyesi için öncelik olarak tüm ağ alt yapısının kapatılması, gerekli kablo düzenlemelerinin tekrar kuruluma hazır olacak biçimde paketlenmesi sağlanmaktadır. Paketlemesi yapılan server sarsılmaya, darbeye ve sıvı temasına korunaklı biçimde taşınarak özel araçlara yerleştirilmesi sağlanmaktadır. Ürünlerin teslimi yapılırken gerekli kurulumları ve montajları sağlanarak teslim edilmesi sağlanmaktadır. Mega Transpoter olarak İstanbul server taşıma hizmetini sektörde tek yapan firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Sizlerde uygun fiyatlı server taşıma hizmetimiz hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Taşınma işlemi öncesine Eşyalarınız özel olarak sigortalanıyor. Çoğu merdiven altı firmalar ise eşyaları sigortaladıklarını belirtiyor fakat  olayın iç yüzü hiç belirtildiği şekilde değildir. Merdiven altı firmaların yaptıkları sigorta aracın yol giderken kaza yapması, doğal afet vb. işlemleri kapsamaktadır fakat Mega Transporter yaptığı sigorta taşıma işlemi sırasında zarar gelen eşyaları sigorta kapsamaktadır.  

Neden Mega Transporter?

Şirketimiz 1976 yılından beri En iyi kalitede hizmet vermekte olup Deneyimli  ve profesyonel ekiplerle  çalışmaktadır. Taşınma işleminiz varsa iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

[metform form_id="509"]

Uzman Ekipler

Ekiplerimiz Uzun yıllar boyunca bizle çalışmış olmakla beraber Ofis Taşıma alanında eğitim almaları eşyalarınızı son derce iyi taşımış oluyor.

En iyi Paketleme

Uzaman Ekipler Tarafından Eşyalarınız Paketlenmiş olup herhangi bir zarar almamış olup kaliteli bir hizmet gerçekleştiririz.

Sözleşmeli Taşınma

Ofis eşyalarınız zarar görme durumları yaşanmaması için sigortalayarak güvence altına alınmaktadır.

Taşınma İşlemleriniz varsa Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.

Çağrı Merkezi:+(0) 216-517-2021

logo beyaz footer

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mega Transporter  , özel tasarım kasaları, ambalaj malzemeleri, hijyenik ambalajı ve profesyonel ve deneyimli kadrosu ile son model taşıma araçları ile ev, ofis ve yük taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İletişim

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır. 

Çağrı Merkezi
Whatsapp Destek Hattı