Ofis Taşıma

Şirket Taşıma

Şirket Taşıma

Şirket Taşıma

Mega Transpoter olarak İstanbul şirket taşıma işlemini sizlere sunmaktayız. Sektörde birçok firmanın bile takdirini kazanmış kurumsal şirketimiz sizlere şirket nakliyesi alanında paketleme, taşıma ve montaj hizmetlerimiz sayesinde tüm müşterilerimizin güvenerek bizlere iş vermesini sağlamaktayız. Şirket taşımacılığı işlemi için öncelikli olarak firmadan taşınacak ürünlerin listesi alınarak, gerekli ürün bazlı paketleme işlemi yapılmasını sağlamaktadır. Uygun fiyatlı şirket taşıma işlemlerimizde ürünlerinizin uygun araçlar ile istenilen konuma götürülerek montaj aşamalarının ardından teslimi sağlanmaktadır.

 

Ofis Taşıma

Şirketler yeni bir mekâna geçiş yapmak istediklerinde nakliye ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanmasını istemektedirler. Mega Transpoter olarak 1976 da taşıma sektöründe giriş yapmış olan firmamız alanında en iyi ekibi ve tamamen şirket taşıma araçlarını bulunması ile profesyonel hizmetler sağlamaktayız. İstanbul şirket taşıma hizmetimizin tamamen özgün ekibimiz, ürünlerin paketlenmesinden taşınmasına kadar her aşamada titizlik ile gerçekleştirmekteyiz. Türkiye şirket taşıma içinde firmamız tüm illere hizmet sunmaktadır. Sigortalı şirket taşıma ile tüm kurumsal firmaların tamamen güvenilir olması sebebiyle özellikle tercih edilen bir seçenektir. Sizlerde güvenilir ve alanında uzman ekibimizden yararlanmak isterseniz bizlere iletişim adreslerimizden ulaşarak uygun fiyatlı şirket taşımacılığı hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul şirket taşıma işlemlerinizin kaliteli ve profesyonel ekiplerimiz ile yapılarak, tamamen güvenilir olarak yürütülmektedir. Firma olarak sizlere dinamik, genç ve müşteri memnuniyetini dikkate alan firmamız 1976’dan beri bu misyona bağlı olarak ilerlemektedir.

Şirket taşıma işinde birçok unsur dikkate alınması gerekmektedir. Mega Transpoter olarak özellikle şirketlerin mobilyalarından, bilişim ürünlerine kadar her biri belirli kategorilere ayrımı sağlanarak paketleme için profesyonel ekiplerimiz iş başına geçmektedir. Burada özellikle bilgisayar gibi elektronik ürünlerin paketlenmesi daha titiz olarak yapılmaktadır. Profesyonel şirket nakliyatı için ekiplerimiz gerekli eğitimler ve deneyimlerden geçmektedir. Sektörde merdiven altı tüm firmalara rağmen ekibimiz en iyisini sizlere güvenli işlem sağlamaktadır. Mobilya ürünleriniz çizilmeye ve darbeye karşı dayanıklı olacak şekilde paketlenerek araçlara yüklenerek yeni şirketinize götürülmektedir. Yeni şirketinize ekipler ile yerleştirilen ürünler teslimi sağlanarak hizmetimizin memnuniyeti için dönüşleriniz ve değerlendirmeler alınır. İstanbul şirket taşıma için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Uygun fiyatlı şirket taşıma için Mega Transpoter firmamızla iletişime geçerek, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.  

Sıkça Sorulan Sorular

Taşınma işlemi öncesine Eşyalarınız özel olarak sigortalanıyor. Çoğu merdiven altı firmalar ise eşyaları sigortaladıklarını belirtiyor fakat  olayın iç yüzü hiç belirtildiği şekilde değildir. Merdiven altı firmaların yaptıkları sigorta aracın yol giderken kaza yapması, doğal afet vb. işlemleri kapsamaktadır fakat Mega Transporter yaptığı sigorta taşıma işlemi sırasında zarar gelen eşyaları sigorta kapsamaktadır.  

Neden Mega Transporter?

Şirketimiz 1976 yılından beri En iyi kalitede hizmet vermekte olup Deneyimli  ve profesyonel ekiplerle  çalışmaktadır. Taşınma işleminiz varsa iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz Talep Formu

Uzman Ekipler

Ekiplerimiz Uzun yıllar boyunca bizle çalışmış olmakla beraber Ofis Taşıma alanında eğitim almaları eşyalarınızı son derce iyi taşımış oluyor.

En iyi Paketleme

Uzaman Ekipler Tarafından Eşyalarınız Paketlenmiş olup herhangi bir zarar almamış olup kaliteli bir hizmet gerçekleştiririz.

Sözleşmeli Taşınma

Ofis eşyalarınız zarar görme durumları yaşanmaması için sigortalayarak güvence altına alınmaktadır.

Taşınma İşlemleriniz varsa Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.

Çağrı Merkezi:+(0) 216-517-2021

logo beyaz footer

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mega Transporter  , özel tasarım kasaları, ambalaj malzemeleri, hijyenik ambalajı ve profesyonel ve deneyimli kadrosu ile son model taşıma araçları ile ev, ofis ve yük taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İletişim

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır. 

Çağrı Merkezi
Whatsapp Destek Hattı