Ofis Taşıma
Ümraniye Ofis Taşıma
Ofis Taşıma

Ümraniye Ofis Taşıma

Ümraniye İstanbul’un Anadolu yakasına bağlı, nüfus bakımından en kalabalık bir ilçesidir. Bu bölgede bulunan tüm işyerlerinin ofis bölümleri  firmaların ve özel büyük ofislerin taşınmasına oldukça özen gösterilir. Ümraniye de bu işi yapan ofis taşıma şirketleri taşımacılıkta yeni teknoloji imkânları kullanarak yapmaktadır. Ümraniye ofis taşıma firmamız  lider tutumunu elden bırakmayan ve her daim ön plana çıkmanıza aracılık eder. Firmamız ofis eşyalarınızı taşımada çözüme dayalı yaklaşımları ile beraber sizlere güvenli bir taşıma ortamı yaratmaktadır. Ümraniye bölgesinde en donanımlı profesyonel teknik kadrosunu kendi bünyesinde oluşturmaktadır.

Ümraniye Ofis Taşıma İşlemlerinden Önce Neler Yapılmalıdır?

Ümraniye ilçesinde bulunan tüm büyük şirketlerin ve ofisleri olan kişilerin, bir başka yerden ofis kiraladıklarında öncelikle işyerinde ki eşyalarını ayırt etmelidir. İşyeri sahipleri yeni ofislerine geçmeden önce gereken ön hazırlıkları yapması gerekir. Ümraniye ofis taşıma öncesinde, eski ofisinizde yer alan eşyaların hangilerini yeni ofise götürüleceğini hangilerinin götürülmeyeceğini belirlemeniz sizler için taşıma sürecinde kolaylık sağlar. Eşyalarınızın kaybolmaması adına taşıma öncesinde listeleme de yapabilirsiniz. Bu sayede taşıma sonrasında eşyalarınızın kontrolleri sağlanır ve eşyalarınızın eksik olup olmadığını anlayabilirsiniz. Özel dosyalarınız gibi kişisel eşyalarınızı  yeni ofisinize   götürmeniz en doğrusudur. Nakliyat sürecinde işlerinizin aksamaması adına her şeyi planlı ve organize bir şekilde yürütmeniz de fayda vardır.

Ümraniye Ofis Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Ümraniye ofis taşıma hizmeti  isteyen müşteriler firmayla iletişime geçerler. Firmamız müşterilerimizin ofis eşyalarını yerinde inceleyerek işe başlarlar. Taşıma için  uygun araç temini ve ofis malzemelerine uygun paketleme işlemleri düzenli olarak ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.  Ofis malzemelerinin bu sayede karışmaması ve daha hızlı kontrol edilmesi amaçlanmaktadır. Yeni ofisinize götürülen malzemeler uzman kadromuz tarafından montaj işlemleri yapıldıktan sonra sizlere teslim edilmektedir. Ofisinizin bulunduğu iş yerinin katına göre farklı asansör sistemleriyle eşyalar zarar görmeden araçlara yüklenir. Ofis malzemeleriniz için tüm oluşabilecek olumsuzluklara karşı malzemeleriniz sigortalanmaktadır. Tüm bu taşıma hizmetleri  kısa sürede gerçekleştirilerek, yeni ofisinizin  faaliyete geçmesi sağlanır.

Ümraniye Ofis Taşıma

Ofis Eşyası Taşımada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evinizi veya çalıştığınız işyerinizi başka bir yere taşırken dikkatli ve titiz şekilde çalışılmalıdır. Özellikle ofis eşyalarınızı başka bir ofise taşırken eşyaları herhangi bir zarar gelmeyeceğinden emin olmalısınız. Ümraniye ofis taşıma firmasıyla anlaşmalı, profesyonel ve taşma hizmeti yakından takip edilmelidir. Ofis taşımada dikkat edilmesi gerekenler ise; planlı ve programlı zamanında  ofis taşınmalıdır yani yeni bir ofise taşınmadan önce tüm süreci anlaştığınız ofis taşıma firmasıyla planlamalısınız. Eşyalarınızın hangi tarihte veya saat kaçta teslim alınacağı ve ne zaman yeni ofisinize teslim edileceği zamanını araçlarımızdan bilgi edinebilirsiniz. Ofisinizdeki eşyaların düzenli  şekilde transferini sağlamak ve zamanında adresinize  tesliminin yapılması da dikkat edilmesi gereken  noktadır.

Ümraniye Ofis Taşımada Kullanılan Ambalajlar

İstanbul Ümraniye ilçesinde ofis eşya taşımacılıkta en gelişmiş teknolojik araçları sayesinde ofis taşımacılığında şehirlerarası nakliyat işlemlerinde amaçların kalitesi oldukça önem taşımaktadır. Ayrıca kolay yırtılmayan içerisindeki ürünü koruyan ve deformeleri engelleyen bir araç türü  kullanılır.  Ofis eşyalarınızı evrak türde olanlar kutu tarzında kolilere konur. Büyük eşyalarınız büyük yırtılmayan ebadına uygun karton kolilere konur. Ümraniye ofis taşıma işinde yeni çıkmış modern yöntemler kullanılarak ofis eşyalarınızın ambalajlanması yapılır

Ümraniye Ofis Taşıma Hizmet Kalitesi

Ofis taşıma firmamız, müşterilerin iletişime geçtiği süre içerisinde en son model araçlarımızla evlerinize gidilir. Gereken tüm incelemeler yapılır. Bu incelemelerden sonra eşyalarının cinsine ve ağırlık durumuna göre ambalajlama ve paketleme işine başlar. Ofis taşıma işlemlerin oldukça titiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Ofiste bulunan evrak dosyaların veya büyük eşyaların profesyonel bir şekilde taşıma aracına yüklenmesi gereklidir. Aynı şekilde eşyaların teslimatı sırasında da dikkat edilmesi  gereken önemli bir etkendir.

Ümraniye ofis taşıma işinde  firmamız ekibini güler yüzle karşılayan müşterilerimizin ofisinde yer alan tüm eşyalarını düzenli bir ambalaj sistemine göre paketlemesini yapar.  Ofis eşyalarınızı her tür hasara ve kırılmaya karşı firmamız tarafından sigortası yapılmaktadır. Yeni teknolojik taşıma sistemleri kullanılarak büyük şirketlerin arşivde bulunan tüm dosyalarını titizlikle ve düzenle taşınması sağlanır. Firmamız olarak profesyonel ekibimizle tüm müşterilerimize Ümraniye dışında diğer yerlerde gereken en iyi hizmeti vermekteyiz.

5/5
Neden Mega Transporter?

Şirketimiz 1976 yılından beri En iyi kalitede hizmet vermekte olup Deneyimli  ve profesyonel ekiplerle  çalışmaktadır. Taşınma işleminiz varsa iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz Talep Formu
Uzman Ekipler

Ekiplerimiz Uzun yıllar boyunca bizle çalışmış olmakla beraber Ofis Taşıma alanında eğitim almaları eşyalarınızı son derce iyi taşımış oluyor.

En iyi Paketleme

Uzaman Ekipler Tarafından Eşyalarınız Paketlenmiş olup herhangi bir zarar almamış olup kaliteli bir hizmet gerçekleştiririz.

Sözleşmeli Taşınma

Ofis eşyalarınız zarar görme durumları yaşanmaması için sigortalayarak güvence altına alınmaktadır.

Taşınma İşlemleriniz varsa Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.
Çağrı Merkezi:+(0) 216-517-2021
logo beyaz footer

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mega Transporter  , özel tasarım kasaları, ambalaj malzemeleri, hijyenik ambalajı ve profesyonel ve deneyimli kadrosu ile son model taşıma araçları ile ev, ofis ve yük taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İletişim

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır. 

Çağrı Merkezi
Whatsapp Destek Hattı