Ofis Taşıma
Üsküdar Ofis Taşıma
Ofis Taşıma

Üsküdar Ofis Taşıma

Üsküdar Ofis Taşıma Hizmetlerinde 2022 Yaz Kampanyası Başladı.


Ofisinizde ki Eşyaları Taşıma Hizmetimizde sizlere Taşınması Olarak Her Türlü Hizmetimiz Mevcuttur.
Ofis Taşıma Hizmeti olarak VIP şeklinde hizmetimiz mevcut.

Detaylı bilgi için hemen iletişim sayfamızı tıklayabilirsiniz.

Üsküdar ofis taşıma, Ofis taşımacılığında deneyimin önemi son derece fazladır. Bunun en önemli nedeni, ofis eşyalarının pek çoğunun elektronik olmasıdır. Bilgisayar ve printer gibi eşyaların taşınması deneyim ve bilgi gerektirir. ofis taşıma da  önerilen isimlerin başında gelir. Firmamız bu türlü eşyaları özenle taşır. Bu eşyaların sarsılmadan taşınması son derece önem taşır. Deneyimli olan firmamız beyaz eşya ve elektronik eşyaların taşınmasında özel ambalajlar kullanarak, sarsmadan nakleder. Ofis ve fabrika taşımacılığında iş yerlerine ait elektronik makine ve demirbaşlar özenle nakledilir. Kurumsal hizmet sunan firmamız, alanında deneyimli olan işletmelerin ilk sıralarındadır. Evden eve eşya taşımacılığı için de profesyonel hizmet sunan firmamız, rahat nakliyat hizmeti sunar.

Üsküdar Ofis Taşımasında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Üsküdar ofis taşımaofislerde sıklıkla bulunan kasa gibi eşyaların özenle taşımacılığını yapar. Bilgisayarların yer aldığı bölümler, server odaları da firmamızca titizlikle taşınır. Bu türlü eşyaların taşınması teknik bilgi ve deneyim gerektirir. Taşıma kolileri farklı özelliklerde olmak zorundadır. Bu sebeple herhangi bir taşıma firmasından hizmet alınması, maddi hasarlara sebep olabilir. Ofis taşımacılığı öncesinde firmaların detaylı şekilde araştırılması ve kurumsal hizmet sunan firmalardan destek alınması önerilir.

Ofislerde yer alan diğer eşyalar ise evraklardır. Evrak taşımacılığı ve diğer ofis malzemelerinin taşınmasından önce detaylı şekilde envanter çıkarılması gerekir. Ofis içerisinden bir kişinin gözetiminde yapılacak eşya taşımacılığı, güvenli ve hasarsız taşımacılık için önem taşır. Evrakların taşınmasında da özenli ve dikkatli yaklaşımlarımız söz konusudur. Herhangi bir evrakın yırtılıp hasar alması bile maddi açıdan pek çok zarara sebep olabilir. Bu sebeple firmamız gibi güvenilir işletmelerden destek alınması önerilir.

Üsküdar Sigortalı Taşımacılık Neden Önem Taşır?

Üsküdar ofis taşıma, sigortalı taşımacılık hizmeti ile kurumsal hizmet sunan firmaların başında gelir. Firmamız eşya taşımacılığı öncesinde hazırlıklara başlayarak, nakliyat gününün rahat ve sorunsuz geçmesini sağlar. Her türlü olasılık hesaplansa bile bazı durumlarda istenmeyen eşya hasarları da gerçekleşebilir. Bu gibi durumlar için önceden yapılacak olan taşıma sigortası hizmet alanlara güvence verecektir. Firmamız ev ya da ofis taşıma öncesinde ücretsiz eksper hizmeti ile eşyaları değerinde sigortalar. Bu sayede eşyaların başına gelecek her türlü hasar tam değerinde ve anında karşılanır. Dürüst yaklaşımlarımız için firmamızdan taşıma hizmeti alınması tavsiye edilir.

Üsküdar ofis taşıma
Üsküdar Ofis Taşıma

Üsküdar Ofis Taşımacılığının Zor Olduğu Yerler

Üsküdar ofis taşımanakliyatın zor olduğu yüksek katlardan da kolaylıkla taşımacılık hizmeti sunar. Plazaların üst katlarında yer alan ya da dar iş hanı girişlerine sahip ofis adresleri taşımacılığın zor olduğu yerlerdir. Bu gibi yerlerden kısa sürede eşya nakliyesi için asansörlü taşımacılık sistemlerine olan ihtiyaç son derece fazladır. Bu sistemler uzayan merdivenleri ile en yüksek katlardan bile rahatlıkla eşya nakliyesi yapacak araçlardır. Hasarsız ve hızlı eşya nakliyesi için firmamız son sistem taşıma araçlarını kullanır. Evden eve eşya taşımacılığında da uzman olan firmamız, her türlü eşyayı özenle paketler. Taşımacılıkta sağlam ve yeni koli kullanılır. Mobilya gibi eşyaların demontesi yapıldıktan sonra kapılardan çıkması söz konusu olur. Büyük ebatlı mobilyalar için gereken demonte ve monte işleri firmamız elemanlarınca yapılır. Bu türlü marangozluk işleri için ek ücret talep edilmez.

2022 Ofis Taşıma Fiyatları

Ofis Parça Eşya Taşıma Fiyatı2000 TL İle 3000 TL
Üsküdar Ofis Taşıma Fiyatı3000 TL ile 4000 TL
Ofis Taşıma Ücretleri3500 TL ile 4500 TL
Asansörlü Ofis Taşıma Ücretleri4500 TL ile 5500 TL
Üsküdar Ofis Taşıma Fiyatları 2022

Üsküdar Deneyimli Ofis Taşıma Şirketleri

Üsküdar ofis taşımadeneyimli taşıma şirketlerinin başında olup, çözüm odaklı yaklaşımlara sahiptir. Parça eşya taşımacılığında da firmamızdan destek alınması tavsiye edilir. Antika eşyaların taşınması ve camdan yapılmış vazo ve avizeler, özenle taşınması gereken eşyalardır. Bu gibi eşyaların nakliyesi için elemanlarımız özenli nakliyat hizmeti sunar. Kalite standartlarına uygun yapılan nakliyat hizmetimiz için uygun fiyatlı taşımacılık tarifemiz söz konusudur. Müşteri odaklı yaklaşımlar ve güleryüzlü taşımacılık, firmamızın tercih edilme nedenlerinin başında gelir. Firmamızın fiyatlarını etkileyen tek faktör, gidilen mesafedir. Taşınacak olan yaşam alanının üst katlarda olması, eşya miktarı, fiyatlarımızı etkilemez. Değişmeyen fiyat ve kalite politikamız söz konusudur.

Hızlı Taşımacılık Hizmeti

Üsküdar ofis taşıma , hızlı ve rahat nakliyat hizmetinin güvenilir adresidir. Şehir içi taşımacılıkta olduğu kadar, şehirlerarası taşımacılıkta da deneyimli isimlerdendir. Nakliyat araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılır. Şoförlerimiz uzak yol tecrübesine sahip taşımacılık bilgisine sahip kişilerdir. Rahat ve huzurlu taşımacılık için firmamızın tercih edilmesi önerilir.

5/5
Neden Mega Transporter?

Şirketimiz 1976 yılından beri En iyi kalitede hizmet vermekte olup Deneyimli  ve profesyonel ekiplerle  çalışmaktadır. Taşınma işleminiz varsa iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz Talep Formu
Uzman Ekipler

Ekiplerimiz Uzun yıllar boyunca bizle çalışmış olmakla beraber Ofis Taşıma alanında eğitim almaları eşyalarınızı son derce iyi taşımış oluyor.

En iyi Paketleme

Uzaman Ekipler Tarafından Eşyalarınız Paketlenmiş olup herhangi bir zarar almamış olup kaliteli bir hizmet gerçekleştiririz.

Sözleşmeli Taşınma

Ofis eşyalarınız zarar görme durumları yaşanmaması için sigortalayarak güvence altına alınmaktadır.

Taşınma İşlemleriniz varsa Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.
Çağrı Merkezi:+(0) 216-517-2021
logo beyaz footer

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mega Transporter  , özel tasarım kasaları, ambalaj malzemeleri, hijyenik ambalajı ve profesyonel ve deneyimli kadrosu ile son model taşıma araçları ile ev, ofis ve yük taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İletişim

Copyright © 2022. Tüm Hakları Saklıdır. 

Çağrı Merkezi
Whatsapp Destek Hattı